Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi arról a szokásos vélemény,...

Mi arról a szokásos vélemény, ha egy nő, akinek nincs rendes párkapcsolata, de szeretne, és egyedül is bevállal egy gyermeket keres erre a célra egy szexpartnert, felcsináltatja magát, de az "apától" nem vár el pénzt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 17:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Ez szó szerint kitolás a gyerekkel.


Ha ennyire kritikus az állapot akkor olyat keressen aki szintén gyereket akar, és mondja meg mit is szeretne.


egyébként hogy egy aktusból össze jöjjön a gyeek igen ritka.

2010. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
kapuzárási pánik? mondjuk kíváncsi lennék a pasi véleményére, akit a nő esetleg ezek után találna..
2010. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Hogy mi erről a véleményem? Hát, azt inkább nem fejtem ki, de csak negatív véleményem van róla. Szerezzen magának párkapcsolatot, olyantól legyen gyereke akit szeret. Tönkreteszi egy gyerek családképét, ez nem tisztességes. Mondjuk ez még mindig kíméletesebb, mint amikor gyógyszerszedésről hazudik valaki és a gyerektartást elvárja, de ez sem tisztességes.
2010. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Én nem ítélem el, ha egyedül fel tudja nevelni. Hány pasi költözik el, meg szakít hirtelen ha kitudódik gyerek lesz, meg amikor 2-3 hónapos a baba...?!

De azért ez a "felcsináltatja" magát kicsit erős.

2010. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát,hogy őszinte legyek,én még nem hallottam ilyenről!
2010. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem abszolút gerinctelen dolog spermadonornak használni egy férfit akaratán kívül az öncélú elképzelésekhez. Már bocs, de a férfi nem "tenyészállat", ugyanolyan érző ember, mint a nő. Neki is komoly lelkiismeret furdalást okozhat egy nem kívánt gyerek, akit akaratán kívül megszülnek, majd közlik, hogy "semmi köze hozzá." A környezetemben nincs olyan férfi, aki ezt egy vállrándítással elintézné.
2010. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Az miért nem jut senki eszébe, hogy nem minden férfi egy érzéketlen állat, és a nagy részük igenis szeretne arról tudni, hogy van egy gyereke, és az életében is rész szeretne venni? Egy ilyen húzásal két emberrel tol ki a nő: a gyerekkel, aki megfoszt az apjától, és a férfival, akit megfoszt a gyerekétől.

Szinte már hallom, ahogy itt majd jönnek sokan azzal, hogy szegény nő, hát akkor sose legyen gyereke? Nem azt mondom, hogy sose, de így ne. A gyerek joga ahhoz, hogy tudja, ki az apja ilyenkor előbbre való, mint a nő joga ahhoz, hogy anya legyen. Szerintem.

2010. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, látom, a férfi szempontja közben másnak is eszébe jutott. :)
2010. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Bocipók ***** válasza:
64%
Részben meg tudom érteni a kérdezőt, de a többieknek is igazuk van. A gyereknek szüksége van mindkét szülőre. De annál nincs rosszabb, amikor azt sem tudja ki a vér szerinti apja, hol vannak a gyökerei. Előbb-utóbb úgyis kérdezősködni fog és nem tudsz neki mit mondani. Meg is gyűlölhet emiatt. Vagy legyél még türelemmel és keresgélj tovább, hátha összetalálkozol egy normális pasival. Már a második olyan esküvőre megyek, ahol a pár interneten keresztül jött össze, szóval nem lehetetlen, ne add fel.
2010. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Jajj, ne jöjjünk már a szent férfiakkal, akik tudni akarnak a gyerekükről. Félreolvassátok a kérdést! Nem arról van szó, hogy az apa nem tud róla, hanem hogy tud, de a nöci megmondja, hogy "ez van, erre keresek egy férfit, ha összejön a baba, akkor nincs követelésem." Aki olyan pasi , úgyis néz egy nagyot, hogy "ez bolond", vagy pedig rááll. Hány pasi hallani se akar a gyerekéről?! Naponta vagy 4 ilyen kérdést olvasok a GYK-n is, hogy anyuka panaszkodik, hogy egyedül maradt a kisbabával....Akkor hol a kötelességeit betartó apa?!
2010. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!