Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi arról a szokásos vélemény,...

Mi arról a szokásos vélemény, ha egy nő, akinek nincs rendes párkapcsolata, de szeretne, és egyedül is bevállal egy gyermeket keres erre a célra egy szexpartnert, felcsináltatja magát, de az "apától" nem vár el pénzt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 17:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Meg honnan gondoljátok különben is hogy a kérdezőről van szó ?!:)
2010. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem olvastuk félre a kérdést. Ha egy nő szexpartnert keres és "felcsináltatja" magát, az pont azt jelenti, hogy a férfi tudta és beleegyezése nélkül szeretne a nő gyereket. Lehet, én szerencsés vagyok, de nagyon kevés olyan apát ismerek, akit nem érdekel a gyereke sorsa és azt gondolom, kifejezetten etikátlan egy férfi helyett előre eldönteni, hogyan érezne, mit tehet, ha "véletlenül" gyereket nemz.
2010. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

A teherbeesés nem megy olyan könnyen szerintem, akár 1-2 év is lehet, és ki sem derül, hogy a nő mire használta a férfit.

Mégis mi lenne a vélemény róla?

Semmi. Jó erős idegrendszere van, ha egyedül fel mer nevelni egy gyereket! Én többet nem bírnék aludni sem a lelki teher miatt, hogy mindennel egyedül kell megküzdenem.

2010. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%

Akkor én értelmezem rosszul. Nekem a felcsinálás azt jelenti, hogy szexuális viszonyba keveredik az illetővel, és -netán-terhes lesz tőle. De ez nem zárja ki annak a tényét, hogy az "apuka" tudjon róla.

Másfelől vannak már donorbankok is, ahol diszkrétebb módon és a későbbi galibákat elkerülve lehet "válogatni". Amikor azt nem ítéli el nagyon senki, hogy 12 évesen már lefekszik a barátjával egy lány, meg 39 évesen vállal 1 db gyereket egy karrierista nő, akkor ez se legyen már olyan nagy dolog....

2010. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kérdésböl teljesen az jön le, hogy keres egy férfit, akinek azt mondja, hogy figyelj, én szeretnék gyereket, de nincs párkapcsolatom, ejts teherbe, és utána semmilyen követelésem nem lesz, ergo nem kell felnevelned a gyereket.


Ha a pasi belemegy, és azt mondja, hogy oké, akkor ennyi. Aki pedig ezt elítéli, úgysem megy bele.

2010. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%

És a gyerek?

"Anyu, nekem hol az apukám?"

"Tudod, kisfiam, annak idején kerestem egy olyan férfit, aki hajlandó arra, hogy a későbbiekben ne legyen rád kíváncsi, mert nekem így a jó. Ő is belement, úgyhogy ez így tisztességes."

Egészséges lelkivilága lesz annak a gyereknek. Mint ahogy minden kisgyerek sérül, akire nem kíváncsi az apja, hát még ha azért, mert az anyja direkt igy tervezte.

2010. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Kokas Lajos ***** válasza:
78%
Egy fordított eset mennyire verné ki a biztosítékot? " Keresek olyan nőt, aki célirányos szexkapcsolatot követően, gyermeket szül, majd követelések és jogok nélkül el kéne tünnie az apa életéből." Gazdag, házasság gyűlölő, nőfaló apuka jeligére!!!
2010. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szeretnék látni egy olyan élő férfit, aki egy ilyen szitura azt mondja, hogy ok, csináljunk ilyen feltételekkel gyereket:)))
2010. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Bocipók ***** válasza:

A 17.56-os Úrnak.

Ez a verzió is dúrva.

A legszörnyűbb, hogy tuti lenne jónéhány nő aki pénzért szerintem simán megtenné. Végülis létezik a béranyaság más kérdés, hogy nálunk illegális.

2010. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb hátulütö ebben a dologban, hogy ha a nö késöbb meggondolja, hogy mégsem tudja egyedül eltartani a gyereket, akkor beperelheti az apát gyerektartásért, és meg is itélik neki.

Másrészt egy olyan férfi, aki védekezés nélkül lefekszik alkalmi ismeretséggel, az valamennyire meg is érdemli...

Az ilyen nö viszont eléggé felelötlen a gyerekével szemben, mert egyrészt megfosztja az apjától, másrészt olyan géneket ad neki, amik elég negativak - két felelötlenül szexelö ember génjeit, akik nem ismerik az igazai felelöségvállást.

2010. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!