Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buliba egyedül menni? Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliba egyedül menni? Vélemény?

Figyelt kérdés
lehet úgy csajozni ha egyedül megyek vhová? meg akk mit lehet csinálni? egyedül álldogálni mégis csak kínos...
2010. márc. 2. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Odamész iszol valamit, és felkérsz valakit és máris lesz társaság :D
2010. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet úgy csajozni...
2010. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én mindig egyedül megyek,legalább a "haverok" nem csapják le a csajokat a kezemről!:)
2010. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előnyben leszel a többiekkel szemben, a csajoknak is lazább olyanra hajtani akin nem logg egy másik csaj.
2010. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam én is egyedül és marha jót buliztam!!!A pia is segitett persze!Meg be is csajoztam csak nem emléxek a csajra!XD
2010. márc. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!