Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék majd egyedül élni....

Szeretnék majd egyedül élni. Van, aki szintén nem szeretne családot?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves vagyok srác vagyok. Sokat gondolkoztam már ezen, és arra jutottam, hogy nem szeretnék családot, se feleséget, se gyereket. Egyébként is ronda vagyok, nem kellek senkinek, de ez mellékes. :) Szóval, az életemet nem szeretném elszúrni egy családdal, nősüléssel stb. Tudom, hogy nem lennék jó férj, se jó apa. Ismerem magam annyira, hogy ezeket tudjam magamról. Na meg persze nem vagyok pénzes pasi se. A magam egyedüli életét szeretném élni. Van, aki hasonló állásponton van?
2013. ápr. 29. 20:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ezt még korai 22 évesen eldöntened. Én 43 éves koromra maradtam egyedül, nincs senkim, de meglepően jól érzem magam így. A magány nem ugyanaz, mint az egyedüllét. Utóbbit lehet élvezni is, a magány viszont kínzó tud lenni.
2013. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Igen!


Én sem tervezem. Vannak terveim a jövőre nézve, de ez attól függ, hogy fog alakulni a helyem a világban pl. milyen munkám lesz, mennyit fogok keresni.


Én hasonlóan gondolkoztam fiatalon is, s az elmúlt 15 év alatt nem változott semmi ezzel kapcsolatban, kivéve az emberek rossz májúsága.

2013. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
24%

Kedves 9.!

Nem fogom az őrületbe kergetni a még megsem született gyermekemet az unokáért. Sőt az is lehet meg sem érem. De én úgy gondolom, minden kornak, családtagnak megvan a szerepe az életben. És mi más lehet egy nyugdíjasnak 60-70 évesen a legszebb az életében ha nem az unokái?

Nagyon sok párt ismerek akiknek nincs gyerekük 45 év felettiek, úgyhogy vszínű már nem is lesz. És én valahogy "másként" nézek rájuk. Meg azokra is akiknek nincs párkapcsolatuk, vagy nem is volt soha. Szerintem ott nincs minden "rendben".

Az ember társas lény, szerintem nem lehet boldog egyedül.

Én nem akarom rábeszélni a kedves kérdezőt semmire, de talán éppen azért foglalkozik ezzel, mert mégiscsak vágyik párkpcsolatra stb...?

2013. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Nem fogom az őrületbe kergetni a még megsem született gyermekemet az unokáért."


Márpedig ezt mondtad azzal, hogy "öregkoromban unokákat akarok". Hadd élje mindenki úgy az életét, ahogy szeretné.

2013. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ÉS mi van ha már csak pár évünk van hátra. Én 20 éves srác vagyok én se szeretnék családot, még barátnőm sem volt. Mivel engem nem szeretett soha senki ezért megutáltam az embereket én se szeretek senkit és ha belegondolok hogy bárkit is szeressek egyből undorítónak találnám magam, mivel akkor már nem én lennék. Tehát a lényeg hogy sok emberbe ez be van kódolva a család meg egyéb hül@eség hogy aztán sírjanak hogy nincs pénzük vagy megélhetési problémákkal küzdenek. Tehát az embereknek minden baj. Ha valaki egyedül él mivel rövid az élet abból a pénzből amit keress félre tudja tenni bejárhatja egy idő múlva pár országot sok mindent megismerhet és így meghalni mondjuk 40 évesen.
2013. máj. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%

Meghalni 40 évesen... szép kilátások, így indulsz neki az életnek?

Valóban a gyerekre rengeteg pénz elmegy, én csak egyet szeretnék. De hidd el nagyon sok párt ismerek akiknek nem lett gyerekük, mert nem akartak (és ebből 3 óvonő), van pénzük, ide-oda mennek kettesben megunva az életüket.

Én éltem már úgy h volt nagyon sok pénzem, de egyedül voltam, és k..a szar volt!!!!

2013. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig lóvé nélkül élek egyedül és élvezem! Nem akarom senkivel megosztani az életem.
2013. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
nem kell..
2013. szept. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

persze szerintem sokan vannak igy .A mai fiatalok egyre inkább.

Nincs elő irva hogy tönkre kúrd az életed ,pláne ha se állásod se lakásod se pénzed....

2013. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
ej de sokan vagyunk igy a kis kárpát-medencécskénkben :-)
2013. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!