Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék majd egyedül élni....

Szeretnék majd egyedül élni. Van, aki szintén nem szeretne családot?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves vagyok srác vagyok. Sokat gondolkoztam már ezen, és arra jutottam, hogy nem szeretnék családot, se feleséget, se gyereket. Egyébként is ronda vagyok, nem kellek senkinek, de ez mellékes. :) Szóval, az életemet nem szeretném elszúrni egy családdal, nősüléssel stb. Tudom, hogy nem lennék jó férj, se jó apa. Ismerem magam annyira, hogy ezeket tudjam magamról. Na meg persze nem vagyok pénzes pasi se. A magam egyedüli életét szeretném élni. Van, aki hasonló állásponton van?
2013. ápr. 29. 20:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Kapaszkodj meg: te leszel a mintaapuka,akire bármikor rá lehet bizni a gyereket az ilyen pasikból válik idővel-most még nem, de később igen:D
2013. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

Én azért nőt akarok magam mellé, mert bediliznék, de gyereket semmiképpen, márcsak azért sem mert a hobbim a gyorsasági, és nem egy életbiztosítás gyerek mellett száguldozni :)

20/F

2013. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
A kérdező és a 2. válaszoló is annyira fiatal még, hogy bőven ráérnek majd ezen 10 év múlva agyalni! :)
2013. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen negítv énképpel nem is csoda, ha rettegsz a családalapítástól. Sebaj, nem dől ösze a világ, ha egyedül maradsz, csak a magányt bírni is kell tudni. Kemény menet.
2013. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Életem legjobb döntése volt, hogy nem lett gyerekem. A feleségem is mindig így gondolta, így vagyunk boldogok, ezerszer több időnk van minden másra amire a gyerekeseknek nincs. 38F
2013. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

A 2. hozzászóló vagyok

90ezer ft keresetre nem vállalnék gyereket.. :) ahhoz kicsit többet kéne keresni :)

2013. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%

Egyedül élni??? Társ, gyerekek nélkül? Akkor mit élvezel az életben? Én megőrülnék egyedül, ha nem szerethetnék senkit, ha nem szeretne senki,ha nem lenne akiért élek, teszek meg dolgokat. Öregkoromban pedig unokákat akarok. Te meg otthon fogsz majd ülni egyedül, és nézed ahogy mások jönnek-mennek családdal élvezik az életet.

Én nő vagyok, már elmúltam 30. Én is azt mondtam 20 évesen h nekem nem kell soha gyerek, most meg már annyira szeretnénk a párommal.

Az életeted pont azzal fogod elszúrni ha nem lesz családod. Egyedül fogsz megsavanyodni.

Mi az h ronda vagy? Ronda ember nincs szerintem, egyébként meg egy férfi ne szép legyen, hanem férfi! Pénzes pasi? Nem kell pénzesnek lenned, dolgozz, és akkor lesz pénzed. Az olyan nőket meg kerüld el akik nem szeretnek dolgozni, csak eltartatni magukat.

2013. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
"Egyébként is ronda vagyok, nem kellek senkinek, de ez mellékes" önsajnáltató gagyi ember vagy úgy mint ez a kérdés
2013. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

"Öregkoromban pedig unokákat akarok."


Előre látom, ahogy az őrületbe kergeted a leendő gyerekeidet a szokásos "mikor házasodsz már, mikor lesz már unokám" slágerrel :)


Kedves kérdező, élj úgy, ahogy csak szeretnél, ne a csordát kövesd, ne hagyd, hogy a társadalmi elvárások belekényszerítsenek egy olyan életstílusba, amelyben nem vagy boldog!

2013. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

azért az nem rossz, ha van egy társad. azzal semmi baj nincs, ha nem érzed magad alkalmasnak az apaszerepre, inkább ne legyen, minthogy később otthagyd, mert rájössz, h nem neked való.


vannak olyan lányok, akik nem a jóképűséget vagy a pénzt nézik, hanem hogy legyen egy párjuk, akivel jól megvannak, szeretik egymást.

ne add fel még azelőtt, h bele sem kezdtél. ha nagyon nem megy, akkor persze egyedül fogsz élni, de sztem nagyon be lehet savanyodni ha nincs senkid.

2013. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!