Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor vissza viszem a gyereke...

Amikor vissza viszem a gyereket mindig sír! Mi az oka?

Figyelt kérdés
Lassan kezdem azt hinni,hogy én vagyok a hűlye mert az anyuka szerint nincs semmi gond,ez normális,szerintem meg Ö nem normális,hogy ezt igy gondolja.SOkat van nállam a gyerek,heti 3-4 napot és mostanában amikor haza visszem mindig sir és ordibál,hogy Apa!MA reggel teltt be a pohár,hétégén nállam volt,nem látta az anyját 3 napig és ma reggel amikor meglátta,sirni kezdett és utánam kapkodott!Az anyuka meggyözödése,hogy csak azért van tudja,hogy most nem velem lesz,de ez sem normális de szerintem ennél sokkal nagyobb a baj!Nem hiszem,hogy bántané,söt biztos,hogy nem bántja de az is biztos,hogy ennek oka van mert egy másféléves gyereknél nem normális,hogy nem érzi jol magát az anyjával és sir ha meglátja vagy érzi,hogy én elmegyek!Segitsetek,mi a megoldás mert az anyát egyáltalán nem érdekli!
2013. ápr. 29. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Mi is így voltunk, végül apuhoz költöztünk.

Sok gyerek kötődik jobban az apjával, ezt végre a kedves bevadult nőknek is fel kellene fogniuk!

27/N

2013. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%

Szia!


Elváltak a szüleim. Én is rendszeresen sírtam ha apukám hazavitt. Mai fejjel az volt az oka, hogy irtózatosan megviselt ez az egyszer itt vagyok, egyszer ott vagyok dolog. Mire megszokna, már viszed is vissza. Ha otthon újra a régi kerékvágásba tér vissza már viszed is el. Nagyon rossz ez egy másfél éves kisgyereknek! Ezért sír!


21/L

2013. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
Én is mindig sírtam kiskoromban, amikor apám a kezébe vett, de ennek az volt az oka, hogy nem volt valami jó apa, már akkor sem szerettem, mert bántott. Az elhanyagolás ugyanolyan bántalmazás, mintha kiabálna a kisgyerekkel. Lehet, hogy ez a baj. Cselekedni kéne, járjatok utána, hogy hogy viselkedik az anya.
2013. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tégy meg minden tőled telhetőt, hogy nálad helyezzék el a picit!

Teljesen mindegy, az anya mit csinál rosszul. A gyerek veled akar lenni, és ez a mérvadó.

2013. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem voltunk bíróságon és nem is szeretnék oda kerülni!Közös szülői felügyelet van közjegyző által hitelesítve,ergó ugyan annyit van nálam a gyerek mint nála csak én egyedül vagyok neki meg van egy faszia és kétlem,hogy most neki a gyerek az első az életében,ép szerelmes korszakát éli!Nem néztem utána de szerintem csak 14 éves korában döntheti el a gyerek,hogy kinél akar lakni az meg kicsit arrébb van!Sajnos az anya gondolkodásával komoly problémák vannak!Nem akarom el venni tőle mert a gyereknek szüksége van az Anyára ugyan úgy mint az Apára,csak ezek a jelek meg kikészítenek mert nem tudom mi történik a gyerekkel amikor nincs nálam és ezek jelek nem azt mutatják,hogy megfelelő mértékben van foglalkozva vele!Nálam nincs el kényeztetve,nem hisztizik nálam,nem sir,nem rosszalkodik ,egyszerűen jól érzi magát,nevet,játszik velem és jó kedve van!
2013. ápr. 29. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!