Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor vissza viszem a gyereke...

Amikor vissza viszem a gyereket mindig sír! Mi az oka?

Figyelt kérdés
Lassan kezdem azt hinni,hogy én vagyok a hűlye mert az anyuka szerint nincs semmi gond,ez normális,szerintem meg Ö nem normális,hogy ezt igy gondolja.SOkat van nállam a gyerek,heti 3-4 napot és mostanában amikor haza visszem mindig sir és ordibál,hogy Apa!MA reggel teltt be a pohár,hétégén nállam volt,nem látta az anyját 3 napig és ma reggel amikor meglátta,sirni kezdett és utánam kapkodott!Az anyuka meggyözödése,hogy csak azért van tudja,hogy most nem velem lesz,de ez sem normális de szerintem ennél sokkal nagyobb a baj!Nem hiszem,hogy bántané,söt biztos,hogy nem bántja de az is biztos,hogy ennek oka van mert egy másféléves gyereknél nem normális,hogy nem érzi jol magát az anyjával és sir ha meglátja vagy érzi,hogy én elmegyek!Segitsetek,mi a megoldás mert az anyát egyáltalán nem érdekli!
2013. ápr. 29. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Kérd a bíróságon, hogy nálad helyezzék el!
2013. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
A te helyedben én első körben megtanulnék helyesen írni, mert akkor küldhetnék hivatalos levelet is.
2013. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
nálunk is ez volt csak forditva.az apukája amikor elakarta vinni sosem akart menni,sírt ,toporzékolt...nem értettük...aztán kiderült apuka befektette ő és a barátnője közé,túl hamar jött ez a kislánynak és talán be kellett volna vezetni a dolgot...Hál Istennek már rendeződtek a dolgok és nagyon jo a kapcsolatuk...2,5éves volt a kicsi
2013. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
El van kanászkodva a gyerek, hisztizik. Gondolom nálad minden rá van hagyva, anyukánál meg azért vannak némi szabályok.
2013. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok magyar,ennek elenére egész jól irok magyarul,de ne ez legyen már a téma!Nálam egyáltalán nincs az,hogy azt csinál amit akar,nállam az van,hogy én folyamatosan foglakozom vele,ha nálam van akkor csak vele vagyok!Sokáig tartana el mesélni,hogyan jutottunk eddig de az anya az utóbbi pár hónapban amikor még együt voltunk hanyagolta a gyereket nem kicsit!Félre kacsingatott három hónapon keresztül és a gyerek csak másodlagos volt az életében,már akkor lehetett érezni,hogy sokkal jobban ragaszkodik hozzám a gyerek,most ez megsokszorozodott amiota el költöztem!
2013. ápr. 29. 16:50
 6/15 anonim ***** válasza:
5%
nem szereti egy másfél éves, ha ide-oda rángatják..
2013. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez a valas termeszetes velejaroja is lehet de sulyos okai is lehetnek akar.
2013. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
En mindig is apas voltam, imádtam apukámat. Amikor hazavitt kiskoromban általában en is sírtam, volt, hogy annyira, hogy be is lazasodtam. Olyan is volt nem egyszer, hogy vegul apával maradtam, mert nem hallgattam el.:)
2013. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

" Nem szereti, ha ide oda rángatják. "


Ha ez a baj, akkor miért nem bömböl akkor is, mikor az Anyukájával van és az Apukája el akarja vinni? Gondolom mind nők vagytok, akik ideírtok, én is az vagyok, de fel tudom fogni, hogy valószínűleg a gyereknek nem jó az Anyjával. Nem tudom, hogy a bíróságon mikor kérdezik meg a gyereket is, hogy kivel akar lenni, de, ha már igen, akkor kérvényezd, hogy nálad helyezzék el.

2013. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Most őszintén, honnan tudhatnánk? Lehet, hogy hiányzol neki, vagy nálad több minden rá van hagyva, jobban el van kényeztetve. Nem kis kérdés ebben az ügyben, hogy vajon a hét többi napján, mikor az anyukával van, akkor is rosszul érzi-e vele magát, vagy csak a tőled való elváláskor pityereg? Nem mindegy.
2013. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!