Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Most biztosan kapok majd egyaránt hideget meleget arra amit írok.

Fiatal húszas éveim közepén járó Férfi vagyok, egy komoly és jópár komolytalan kapcsolattal a hátam mögött.

Megismertem 1,5 éve egy csodálatos Nőt, akivel az első pillanattól kezdve tudtuk, hogy ez a találkozás más.

Egy ideig, csak figyeltük egymást, flörtöltünk, jókat beszélgettünk, de szép lassan egymásba szerettünk.

Nagyon jól érezzük magunkat együtt, tökéletesen megértjük egymást, egyszerűen minden jó, mindketten olyasvalamit élünk meg amit eddig még sohasem.

A bökkenő csak ott van, hogy 15 évvel idősebb Tőlem, van 2 gyereke és egy férje akivel hosszú évek óta boldogtalan.

Próbáltunk többször elszakadni egymástól, de minden ilyen kísérlet kudarcba fulladt és csak erősödött közöttünk a kötelék. Mára odáig jutottunk, hogy együtt szeretnénk lenni, közös jövőt tervezünk, biztosak vagyunk az érzelmeinkben, ugyanakkor mégis nehéz, mert azt érzem mégsem képes konkrét döntést hozni.

Nem mer lépni, a gyerekei mögé takarózik és a férje iránti sajnálat mögé bújik. Fél lépni, de így nem tudom meddig tartható fenn a kapcsolatunk.

Szenvedünk mind a ketten, ha nem lehetünk együtt, nem láthatjuk vagy hallhatjuk egymást.

Azt kéri adjak időt neki, de bennem olyan gondolatok keringenek, hogy nem fog lépni és az idővel azt várja, hogy az Ő kapcsolatuk rendeződjön talán...

Csúnya dolog, hogy nem bízom meg benne teljesen és nem tudom elhihetem-e amit mond, de az érzelmeiben nem kételkedek.


Azt érzem, biztos vagyok benne, hogy Vele nem csak most, hanem a jövőben is boldog lehetek, ahogy Ő is Velem, de ugyanakkor bizonytalan vagyok, hogy jól cselekszem-e vagy hogy jól látom-e azt, hogy a rossz házasságát fel kellene adnia?


Nagyon hálás lennék pár tanácsért, tapasztalatért, mert azt érzem egy helyben toporgok és csak szenvedek mert nem vagyunk együtt.

Előre is köszönöm.



2013. ápr. 26. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet...

A leírásodból egyértelműen úgy tűnik, hogy sok kétely van benne. 15 év a korkülönbség köztetek, ami nagyon sok. Szerintem belegondolt abba, hogy oké, hogy most jól megértitek egymást, de mi lesz 5, 10 év múlva.


A férj tud valamit rólatok?

2013. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen a kor miatt is vannak kétségei, de igyekszem eloszlatni, mert szerintem nem ez határozza meg az érzelmeket és egy jól működő kapcsolatot.


A férj nem tud semmit rólunk... legalábbis remélem.

2013. ápr. 26. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:

nehéz helyzet :(


szerintem a 15 év korkülönbség nagyon sok, pláne, ha a nő idősebb.


fél lépni, és nem is fog lépni a gyerekei, családja miatt. szerintem, hagyd ezt a kapcsolatot annyiban, lehet, hogy most a jövőt tervezgetitek, meg minden, de meglehet, hogy téged ő csak azért "tart", hogy megkaphassa azt, amit a férje nem ad meg neki. ez egy nagy fokú kihasználás.

fogd fel ezt egy kalandnak, melyenek előbb-utóbb vége lesz, és keress magadhoz illő fiatal lányt :)

2013. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha annyira rossz házasságban élne,akkor nem sajnálná a férjét! Jól esik neki az, hogy egy fiatalabb férfi csapja neki a szelet.

Te azt fel tudod fogni, hogy a 2 gyereket is vállalnod kell kb. 25 éves korodban?

Most azért làtszik minden szépnek és tökéletesnek, mert titkos szerelem. Csak néhány órában vagytok együtt.

En a helyedben ezt a "boldogtalan házasságot" békén hagynám és keresnék a korosztályomban hozzám valót.

Különben akár nõ vagy akár férfi is legyen az szörnyü,amikor titokban csalják.

2013. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, tényleg nehéz tanácsot adni. Az észérvek és az érzelmek szembe mennek egymással :)


Én is voltam ilyen helyzetben.


Nyilván teljesen hideg racionalitással minden a kapcsolat ellen szól. 15 év a nő "javára", két gyerek, férj, Te nyilván egy életerős fiatalember, aki most mondjuk 20-25 között van, akkor a hölgy lehet 35-40 között. Vannak ilyen korban is kívánatos "MILF"-ek, viszont amikor Te 30 leszel, ő 45, amikor te 35, még férfiban ez fiatal, akkor egy 50 éves nőd lesz. Ez ellene szól sajnos.


Ellenben: a nő nyilván nem egy szeszélyes makrancos fruska, gondolom érettebb, tapasztaltabb. Ez jó.


Neked kell magadban tudni, hogy hosszú távon is vállalható-e a dolog. Nagy felelősség "szétdúlni" egy családot. Mondhatják sokan. Nem is Te dúlod szét, mert ha az olyan stabil lenne, akkor a hölgyike nem kacsintgatna kifelé.


Kérdés, hogy akarsz-e mostohaapuci lenni? Fekszik-e neked mindez.


Okulásodra az én történetem. Egyszer egy házibulin megismertem egy "lányt", szemkontakt alapján szinte egymásba zúgtunk. Aztán kiderült, hogy válófélben van, két gyerekkel. Ő csak másfél évvel volt idősebb. (Én ekkor 24 éves voltam.) Ki kellett várnom, hogy elváljon, hazaköltözzön anyjáékhoz, ott tudtunk találkozni. Én 24 évesen arra vágytam, hogy egy élettel teli mozgalmas barátnős együttjárás legyen. Kényelmetlen volt, hogy "osztozni kellett" rajta a gyerekekkel. Este meg kellett várni, amíg elalszanak és abban a szobában tudtunk csak hm... :P Alig tudtunk kettesben lenni, kirándulni, éjszakai szórakozni stb stb. Én megszenvedtem ezt, de nem akartam önző lenni és elválasztani őket. Ugyanakkor 24 évesen eszem ágában nem állt "mostohaapa" lenni. Úgyhogy én vetettem véget a kapcsolatnak szűk egy évre rá.


Nekem nem volt működőképes a dolog. De ez eltérő egyénenként, ezt neked kell érezned.

2013. ápr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szeretosdi mar csak ilyen. A kapcsolat foldontuli, olyat erez, amilyet meg sosem, de megis a ferjehez megy haza. Ha tenyleg te lennel az igazi, teged valasztana, elvalna.

Igy viszont kenyelmes otthon, es egy fiatal ferfi csapja a szelet is.

Ha rovid idon belul nem tortenik elorelepes, akkor nem is fog kesobb sem.

2013. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia. Okulásul íme az én példám. + gyerekes boldogtalan házasságban élő feleség voltam. Én is kifelé kacsingattam,mert nem akartam akkor még csak 29 évesen leírni magamat. Összekerültem egy nálam 8 évvel fiatalabb fiúval,ő akkor 21_22 volt. Megszerettük egymást,összeköltöztünk,közben lezajlott a válásom. Úgy nézett ki,h elfogadja a gyerekeimet is,minden szép volt. Eleinte.Ma már 11 éve ennek.Még "együtt" vagyunk ugyan,de gyakorlatilag egymást okoljuk amiatt,h mind2n feláldoztuk a legszebb éveinket,lehetőségeinket,stbnket a másikért... Mind2n bánjuk.Jelenleg tart a folyamat,ami arról szól,h döntsük el,h tovább együtt,vagy külön lenne jobb.
2013. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!