Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék független lenni...

Hogyan tudnék független lenni a szüleimtől anyagilag? Nehéz helyzet előtt állok!

Figyelt kérdés

Még gimibe járok. Ha minden jól megy, jövőre fogok érettségizni. Apám nem dolgozik, és csak az adósságokat halmozza hegyre-halomra. Nem látja be, hogy igen is dolgoznia kell. Egyedül anya dolgozik a családban betegen. Albérletben lakuk, csak azért nem raktak még ki innen, mert apám ismeri a 'főbérlőt'. Anya pici fizetéséből kell finanszíroznia a hiteleket, és alig marad pénzünk.


Szívem szerint elmennék dolgozni, hogy ha nem is a saját lábamon éljek, de anyát tudjam segíteni. Az eszem azt súgja, hogy ne dolgozzak, csak érettségi után.


Anyával nem tudunk elköltözni.


19l



2013. ápr. 23. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jön a nyár, nyugodtan vállalj diákmunkát. Jól teszed ha segítesz anyudnak.
2013. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

HH jövőre fogsz érettségizni?


A nyáron tudsz dolgozni, de már most kezdj el munkát keresni, mert sok diák szeretne dolgozni.

2013. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 évesbe mentem
2013. ápr. 23. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Dolgozz nyáron és tanév közben hétvégén max egy napot, ha bírod.Akkor tudsz tanulni is hétvégén. Amíg tart a tanév ne dolgozz hétköznap, mert fáradt leszel és nem fogsz tudni koncentrálni. És nyár előtt kezdj el keresgélni, regisztrálj sok diákmunka közvetítőnél, tüdőszűrőt csináltatni, üzemorvoshoz menni, mert sok helyre csak így vesznek fel.
2013. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előbb mindenképpen érettségizz le. Valószínűleg ez a legfontosabb édesanyád számára is. Gondolom szeretné, ha továbbtanulnál.

Nyáron persze vállalhatsz diákmunkát.

2013. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én már 16 évesen melóztam,estin érettségiztem.tedd azt te is. aztán anyukáddal szépen menjetek át együtt egy másik albiba.
2013. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!