Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem a szüleimnek kéne megvenni...

Nem a szüleimnek kéne megvenni a gyógyszereimet?

Figyelt kérdés

Mindketten jól keresnek, mégsem veszik meg nekem.

Még csak nem is poénból szedem a bogyókat, hanem mert kellenek...

Diákmunka alig van, kb könyörögnöm kell érte, 500 ft-os órabérrel meg nem sokra megyek. Most sincs Imodium, és megy a hasam egész nap.


2013. ápr. 22. 20:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
16, suliba járok még, persze. Azt dolgozom, ami épp van. Most 3 hete semmi..
2013. ápr. 22. 20:39
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Tulajdonképpen miért nem veszik meg a gyógyszereket, főleg, hogy pénzük is van rá?

Ahogy olvasom, elég rosszul lehetsz. Simán felér ez kiskorú veszélyeztetésével, ami nálatok megy. AMit tanácsolok: első körben beszélj az osztályfőnököddel, mondd el, mi a helyzet, kérd, hogy próbáljon beszélni a szüleiddel. Ha ez nem vezet eredményre, akkor sétálj be a települési gyermekjóléti szolgálathoz segítséget kérni. Majd ők jól megszorongatják a szüleidet.

2013. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Menj a gyermekvédelemhez, hátha rákoppantanak a szüleid orrára. Nagyon veszélyes amit csinálnak! 16 éves vagy az isten szerelmére, nem csak, hogy a gyógyszereidet nekik kellene biztosítani, hanem KÖTELESSÉGÜK ugyanis a fiatalkorú gyermekük egészségét veszélyeztetik.
2013. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
de igen, viszont nem tudom mennyi ideje szeded már, nincse ennek valami nagyobb oka hogy miért megy állandóan, mert jó hogy tüneti kezelés meg minden, de kivizsgáltak már hogy mért fosod huzatosra magad?:D
2013. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Lisztérzékeny is lehetsz, nekem attól volt sokszor hasmenésem. Amióta diétázok elmúlt, de ehhez el kell menni gasztroenterológushoz aki kivizsgál. Nem biztos, hogy az epéd miatt van.


Egyébként én nem értem a szüleidet, még kiskorú vagy, ergo nekik kell minden ilyenről gondoskodni. Más lenne a helyzet, ha nagyon meg lennétek szorulva (gyógyszer akkor is kell) de így nem értem.

2013. ápr. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igazából valamit nagyon rosszul csinálsz, ha ennyire rosszul vagy műtét után, ezen nem segít a gyógyszer. Nem tartod a diétát?
2013. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!