Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy barátom van? (eddig nem volt barátom)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Anya, megismerkedtem egy fiúval. Nagyon kedves, aranyos, és most együtt járunk. Majd szeretném egyszer bemutatni nektek is.


Hány éves vagy egyébként?

2013. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15
2013. ápr. 17. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
"Anya, apa: megismerkedtem egy fiúval, aki igazán kedves és rendes velem, nagyon megkedveltem. Szeretném, ha ti is megismernétek majd idővel. Addig is remélem nem bánjátok, ha néha találkozom vele a szabadidőmben." Ez így nagoyn hivatalos, de csak ötletként írtam. :)
2013. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háát én is 15 voltam, mikor összejöttem a barátommal, és mondjuk róla már tudott anya, hogy tetszek neki, és udvarolgat... Aztán mikor összejöttünk, akkor bejelentettem csak úgy simán, hogy "na most már járunk". Apa mindig kicsit fáziskésésben van, de neki is így mondtam. Laza szüleim vannak ilyen téren (persze nem az egész pasizás területén, csak ebben a bemutatós dologban). 1 hónapja jártunk, Valentin napkor eljött, és akkor bemutattam őket hivatalosan is egymásnak.:)) Te is szerintem vmi hasonlóképpen, hogy "anya, van barátom, aranyos fiú", stb. szöveggel el tudod magyarázni:)
2013. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!