Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el szüleimnek,...

Hogy mondjam el szüleimnek, hogy van barátnőm?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, 3 hónapja járok egy kedves lánnyal, akit egyre inkább szeretek. Itthon vajon érdemes elmondanom ezt szüleimnek (barátnőm is örülne, ha megismerhetné őket)? Ha igen, hogyan mondjam (rossz a kapcsolatom a szüleimmel, nem tudom hogy venné ki magát ez)?

2013. márc. 10. 19:57
 1/10 anonim válasza:
100%

Próbáld megközelíteni csak a témát, kérdezz rá tapintatosan a szüleidnél, ha nem úgy reagálnak ahogy vártad volna akkor még hanyagold a családi meetinget. A barátnőd pedig biztosan megérti majd.:)

17/L

2013. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15 évesen vajon nem korai egy barátnő (nem feküdtünk még le, de szüleim biztos egyből erre gondolnának, ismervén őket)?
2013. márc. 10. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy gondot okoznának belőle, mondd el nekik hogy van egy lány akivel ismerkedsz, aztán ha a szexre terelődne a téma hogy még ne csináljátok vagy hasonló akkor tereld el azzal hogy még nem is tervezitek a dolgot és akkor talán lenyugodnak.
2013. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szülőként biztosan úgy veetném be, hogy "megismertem egy kedves lányt, meghívnám vasárnap ebédelni, ismerjétek meg ti is!" vagy valami hasonló, szerintem ez nyitásnak elég :)
2013. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pontosan erre gondoltam, a hosszú hétvége egyik napján.
2013. márc. 10. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:

nem kell nagy feneket keríteni a dolognak


menj oda és mond szépen: Anya, Apa, képzeljétek, megismertem egy nagyon aranyos lányt, a Mariskát és szeretném bemutatni, mert szerintem nektek is szimpatikus lenne

2013. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem kell szerintem közölni... kérdezd meg, áthívhatod-e a barátnődet a hétvégén? az ebédet és korainak tartom, pláne első találkozásnak, kínos hallgatások szoktak lenni...
2013. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és=én
2013. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
9%

álj miközuk van kivel csajozol...

szard le csajoz kezd el mindnet de szexelj ha teszel valamit akor gumi......ne játsz vele.ha nem komoly b nő be se mutasd

2013. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Legyél őszinte amíg lehet. Ha nem tolerálják, akkor meg hagyjad még, amennyiben tartós kapcsolat lesz, akkor bőven van még időtök, és ha később sem lesz jobb, akkor ki kell állnod egy állásponton, de erről még ne beszéljünk, és mivel nem ismerjük a szüleidet, így nem tudom eljuttok-e idáig...
2013. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!