Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek?!

Hogyan mondjam el a szüleimnek?!

Figyelt kérdés

16 éves làny vagyok,es biszexuàlis. Mar regota észreveszem azt,hogy mar nem ugy nézek a lànyokra mint eddig. Ezelott volt egy kapcsolatom egy masik lànnyal, es most egy ujabb kapcsolatban vagyok a legjobb baràtnömmel. (O szintén biszex) . Mar 3hinapja vagyunk egyutt,es mar nem birom tovàbb a tirkolozast.. nagyon szeretem wzt a lànyt,örültem szerelmes vagyok belé, es o is belém. Az a baj,hogy el szeretném mondani a szüleimnek, de egyszeruen nem merem. Nagyon félek. Félek h nem toleralnak. Anyukamnak könnyebben tudnàm elmondani,o nem homofob,szerintem elfogadna a helyzetet. De apukàmtol nagyon tartok. Szerintem o nem toleralna ezt. Nagyon félek, kérlek segitsetek hog hogy tudnàm elmondani ezt nekik. Nem akarok csalòdàst okozni nekik,de sajnos nem tudok mit tenni ez ellen. Öszinte akarok hozzàjuk lenni,akàrmennyire is faj.


Szerintetek elmondjam nekik? Ha igen,mégis hogyan?


2013. ápr. 22. 09:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja,es vmit elfelejtettem. Szerintem mar sejtik. Furcsalljak h ilyen sokat vagyok a bnommel,es egyszer rajtakaptak azon h olelkeztunk es en a bnom mellén feküdtem.
2013. ápr. 22. 09:29
 2/11 A kérdező kommentje:
Félek, hogyha elmondom nekik,akkor esetleg eltiltananak tole... azt pedig nagyon nem szeretném ...
2013. ápr. 22. 09:30
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
nagyon fiatal vagy, és csak érdeklődsz bizonyos dolgok iránt. ez nem jelenti azt, hogy biszexuális vagy. lehet hogy pár év múlva a férjed mellett majd jót fogsz nevetni ezen az egészen. Szerintem kár ezt a családnak készpénznek vennie, így én a helyedben még nem mondanám el. csak felesleges vitákat szülne.
2013. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
lehet hogy ez csak egy nagyon szoros barátnői viszony, és ezt nem szabad összekeverni a szexuális zavarokkal. várj még vagy 10 évet, és akkor biztosan tudni fogod, hogyan is állsz a dolgokkal!
2013. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Én biszexuális vagyok és felnőtt (29 éves) nő. Tudom, min mész keresztül. Én nem azért javasolnám, hogy várj, mert meg fog változni az életed, és "kinövöd", hanem azért, mert még nem döntöttél és 16 évesen nem is tudsz dönteni arról, hogyan fogod élni az életed. Volt kapcsolatom lánnyal. De felnőtt döntéseim alapján férjhez mentem és gyereket várok. Szerelmes vagyok a férjembe, a szex is jó vele. Vonzónak találom a nőket is, de tudatos döntésem alapján én így akarom élni az életem. Nem tudhatod, mit hoz a jövő, és én óvatosságra intenélek 16 évesen egy ilyen jellegű döntés meghozatalában. Várj. Szeresd a barátnőd, és várj, mit hoz az élet. Ha évek múlva is hasonlóan érzel, felnőttként komolyan fognak venni. 16 évesen nem. Türelem!
2013. ápr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

nekem is az a véleményem, hogy fiatal vagy még, tapasztalatlan, kíváncsi.


Várj 18 éves korodig, akkor már felnőttebb leszel, nem tilthatnak el senkitől és semmitől.

2013. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

18 évesen összejöttem egy lánnyal. 4,5 évig voltunk együtt. Azóta férjhez mentem, és nem érdekelnek a nők egyáltalán.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy kizárt dolog, hogy biszexuláis vagy, hanem azt, hogy ez még nem bizonyos.


várj még pár évet. Nem kell a szüleidnek elmondani.

2013. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Minek mondanád el? Semmi közük hozzá... Ez a te magánéleted, magánügyed. Két év múlva 18 leszel, akkor már el sem tilthatnak.

Felesleges az ilyet elmondani. Pont, miint a "már nem vagyok szűz" meg hasonlók. Te életed, nem az övék.

2013. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem szándékozol lányt hazavinni és bemutatni, nem hiszem hogy égetően szükséges ezt megosztanod velük.
2013. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se mondd el, 16 évesen fölösleges. Most el vagy a lánnyal, ki tudja meddig, ideig-óráig. Aztán majd ugyanígy jön a halálosan nagy szerelem egy fiú formájában.
2013. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!