Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kamasz fiam közölte,hogy nem hajlandó együtt élni az élettársammal.
2013. ápr. 21. 03:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Te milyen nemű vagy? És az élettárs?
2013. ápr. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miert nem akar vele elni? Nem kedveli, vagy van ra oka?

Ha ok nelkul van kiakadva, beszelj vele, hogy Te szereted a tarsad, boldog vagy vele, legyen tekintettel az eletedre. Ha viszont valami komoly oka van ra, akkor egyertelmu mi a teendo. Bocs az ekezetekert:)

2013. ápr. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

A fiam a szigor ellen lázadt fel.A papájánál korlátlan szabadságot élvez.

2013. ápr. 21. 04:59
 4/9 A kérdező kommentje:
Az élettársam férfi.
2013. ápr. 21. 04:59
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Igy járt. Vagy megszokik, vagy megszökik.
2013. ápr. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Az élettársaddal is beszélni kellene... vissza kellene venni egy kicsit az apáskodásból. Inkább baráti kapcsolatot kellene kialakitania a fiaddal ... tanácsot adhat,de ne parancsoljon.
2013. ápr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag egy elszabadult kamaszt próbálok "befogni" úgy hogy segítségem igazán nincs.Az apai engedékenység vezetett ide.Parancsolásról szó sincs.Próbálunk kereteket adni egy ilyen helyzetben.
2013. ápr. 21. 07:23
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Egy elszabadult kamaszt te már semmivel nem tudod megfogni. Korábban kellett volna nevelned, és odafigyelned rá. Még azoknál is nagyon nehéz a kamasz időszak, akik abszolut odafigyelve és következetesen nevelték a gyereket.Nem hogy azoknál akik ugy mond liberálisan nevelték a gyereket és végig szabadjára volt neveletlenül engedve a kölyök.
2013. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A liberális gondolkodású papától emiatt váltam el.

A teljes történet ismerete nélkül szerintem ne törjön felettem pálcát senki,mert fogalma sincs arról mit csináltam végig a gyerekemmel,a gyerekemért az elmúlt években.

Kicsit erősnek érzem a legutolsó hozzászólást.

2013. ápr. 21. 10:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!