Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szidja itt sok ember az...

Miért szidja itt sok ember az elvált anyákat?

Figyelt kérdés
gyomorforgató ahogy beszélnek itt az emberek...de miért épp az anyák vannak porondon?már lassan ott tartunk hogy minden elvált(elhagyott)nő pénzéhes...vegyétek már észre mennyire nem néztek a dolgok mögé.de kiváncsi vagyok milyen válaszok jönnek...hajrá

2013. ápr. 20. 16:34
1 2 3 4
 31/33 Salx Narval ***** válasza:
Kedves kérdező, mindenki tud ilyen és olyan példákat is felhozni, attól még egy-egy bizonyos helyzet nem billen sem a nők, sem a férfiak javára. Nem szabad ilyen átláthatatlan dolgokban általánosítani mert joggal sérelmezhetik azok akik mást tapasztaltak. Minden tisztelet azoknak a szülőknek, függetlenül attól, hogy férfiak, vagy nők, akik a gyermekük érdekében és nem a volt párjuk kárára, önös érdekből döntenek így, vagy úgy. Ez akkora dicsőség lenne? Nem hiszem, ez lenne a normális viselkedés. Én például azért vagyok szemétláda mert foggal,körömmel ragaszkodom a kislányomhoz és nem írom alá, hogy a gyereknek az anyánál a helye, nem fogadom el, hogy egy idegen nevelje őt, nem én voltam az aki viszonyt kezdet mással. Semmi többet nem akarok, csak egyenlő megítélést, nem akarom elvenni az anyjától a gyerekét, de nincs az-az Isten akiért lemondanék róla. Csak úgy mellékesen, semmiféle anyagi követelésem nincs, mindent vihetett ami közös volt, kivéve a kislányt.
2013. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
kedves kérdező dicséretes a hozzá állásod,és igazad van abban amit irtál.Pontosan ezért tettem fel a kérdésem,hogy miért nem tudnak emberek tárgyilagosan elfogulatlanul állást foglalni kérdésekben
2013. ápr. 21. 18:47
 33/33 A kérdező kommentje:
Válaszoló:)bocsánat
2013. ápr. 21. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!