Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szidja itt sok ember az...

Miért szidja itt sok ember az elvált anyákat?

Figyelt kérdés
gyomorforgató ahogy beszélnek itt az emberek...de miért épp az anyák vannak porondon?már lassan ott tartunk hogy minden elvált(elhagyott)nő pénzéhes...vegyétek már észre mennyire nem néztek a dolgok mögé.de kiváncsi vagyok milyen válaszok jönnek...hajrá

2013. ápr. 20. 16:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
Nem sok normális választ fogsz kapni, mert csak szítani akarsz egymás ellen, abból látszik, amilyen stílusban írsz!
2013. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%

Anyámék elváltak. Apám alkesz, meg csomó adósságot is fölhalmozott. Nem volt más választás, nem anyám hibája volt. Először kicsit szar volt, de megszoktam, mivel ha akarom, bármikor meglátogathatom apámat is.


Fogalmam sincs mi oka lenne bárkinek is emiatt szidni az anyámat, szerintem jól döntött, senkinek nem lett így rosszabb. Max akkor lehetne szidni, ha pl lelépett volna egy másik csávóval, vagy hasonló.


16F

2013. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén nekem soha semmi bajom nem volt az elvált nőkkel. Előfordul, hogy nem működik tovább és jobb mindenkinek ha elválnak. Aztán 1,5. éve erre az oldalra tévedtem és nagyon gyomrot forgató kérdések és válaszok voltak, pl ahol tanácsként azt írták, hogy az apa rendszeresen átutalt gyerektartás pénzét tagadja le és menjen perelje be, gyerektartás nem fizetés miatt. Mindezt azért mert utaláskor volt olyan naiv az apa, hogy nem írta oda a tárgymezőbe, hogy Pistike gyerektartása.

Vagy ahol tanácsokat osztogatnak, hogy Apuka láthatását, hogy lehet korlátozni.

Na ezek után ki akar az apa helyére kerülni, hogy vele is ez történjen.

2013. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%

ŐŐŐ arra lennék kíváncsi, h ezek az elvált nők akkor is oda lennének h a gyereknek legyen meg minden meg igen is fizessen a másik 100% tartásdíjat, ha hirtelen kiderülne, h nem a férfinak, hanem nekik kell fizetni????

Mert van egy olyan érzésem, h a fizetési hajlandóság meg az egyetértés egyenlő lenne a nullával;)

2013. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
egyátalán nem szeretnék szítani,sőt szeretném megérteni (már ha lehet)az érveket.pontosan azért mert csak észérvek nélküli indulatos megjegyzéseket olvasok
2013. ápr. 20. 16:42
 6/33 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, már bocsi, de nem az elvált anyákat (???? - válni nem anyai szerepben szokás, válni a férfi vagy a nő válik a házastársától) szidjuk, hanem a férfiakat harmadrendűként kezelni szándékozó "mi csajok tartsunk össze" nőket, és ez nagy kettő.
2013. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
4es.miért mindig csak a pénz van porondon?ezek az anyák gondozzák a gyermeküket plussz még dolgoznak is.biztos vagyok benne hogy sokan a saját igényeikből adnak lejebb azért hogy a gyereknek legyen
2013. ápr. 20. 16:47
 8/33 A kérdező kommentje:
de sajnos a mai nap kb10 olyan kommentet olvastam ami arrol szólt:az elvált nők sátánok,soha nem kezdenék elvál nővel,undorodom az elvált nőktől,és ezek finomak
2013. ápr. 20. 16:49
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

Az anyák többsége dolgozik és gyereket nevel, na ez az ami baromi ellenszenvest vált ki az emberekből, hogy sajnáltatni kell magukat.

De amikor látni akarja az apa, vagy a közös felügyeletet szeretne akkor mindent megtesznek ellene.

2013. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
27%

"2.Ismerek nem egy elvált nőt, általában keresnek maguknak egy hülyét, akit a volt férj mellett tudnak fejni, így a legtöbbnek annyi dolga van, h egy 3. pasival összejárjon kefélni, míg hol az egyik, hol a másik balfék van a gyerekekkel."


Meg is érdemlik az ilyen töketlenek!

2013. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!