Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szidja itt sok ember az...

Miért szidja itt sok ember az elvált anyákat?

Figyelt kérdés
gyomorforgató ahogy beszélnek itt az emberek...de miért épp az anyák vannak porondon?már lassan ott tartunk hogy minden elvált(elhagyott)nő pénzéhes...vegyétek már észre mennyire nem néztek a dolgok mögé.de kiváncsi vagyok milyen válaszok jönnek...hajrá

2013. ápr. 20. 16:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
85%

Tudod kérdező, nem is az a legnagyobb bűn, ha szipolyozzák az apát. Persze ez is rossz. De ami sokkal rosszabb, az az ellene nevelés. A lánygyermek úgy fog bánni a férfiakkal ,mint az anya a volt férjével (a lánygyermek biológiai apjával). Lehúzza, megalázza, lenézi.

A fiúgyermek pedig egy ideig utálni fogja az apját, majd észbe kap, ahogy idősödik és pont fordítva, a nőkkel fog lenézően bánni.

Tudod ez a baj. Sok anyuka meg úgy van vele, ohgy kicsi a gyerek, hülye, nem értheti. Pedig érti, még jobban is, mint anyuka.

2013. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
62%

elég sok elvált anyát ismerek, egyik sem pénzéhes, mindegyik megteszi amit tud a gyerekéért. néhol az apa támogatja őket, van ahol meg egy petákot sem fizet, miközben ő él mint ha a vízben, és semmilyen jogalapja nincs, h megtagadja a gyerekétől a gyerektartást.


az én anyám sem pénzéhes volt, csupán örült volna ha apám nem a saját luxusára költ, hanem az egyszem lányára is. ettől függetlenül becsülettel fel lettem nevelve, de azért elég cudar érzés, h a saját apám soha nem volt kíváncsi rám. ja, és nem csak egy becsúszott gyerek vagyok, házasságban, tervezetten születtem, szóval anyámra egy rossz szava sem lehet senkinek.

2013. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Nem attól függ, hogy férfi vagy nő az illető. Nekem van olyan ismerősöm, akinek a gyerek a férjnél maradt, mivel azt választották (hogy a gimit az adott városban fejezhessék be). A gyerekek elköltöztek, egyetemre mentek, anyuka meg még mindig küldte a gyerektartás az apának, amit szépen eltett, miközben az egyetemet nem támogatta a két gyereknek.


Itt sem azt kell nézni, hogy de szemét a nő, hanem de szemét az emberek egy része. De persze mondhatom ezt bárkinek :)

2013. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
abszolut értelmes válaszok is érkeztek...valahogy igy kéne kösz mindenkinek
2013. ápr. 20. 18:19
 25/33 anonim ***** válasza:
68%
Az az anya nem pénzéhes, aki 300ezer gyerektartást kér 2 gyerekre, ő pedig munkanélküli és b*szik rá elmenni dolgozni?
2013. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
63%
Mert a való életben sok ilyen nőt is ismerek, aki pénzéhes.
2013. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

13-as és a 20-as válaszát adom.


Akinek nem inge ne vegye magára ez igaz, viszont azis igaz hogy ezt az anyai ösztön dolgot úgy túlértékelik, hogy azzal az embernek már tele van a töke, most a legtöbben nyílván itt adják a szentet, de azért kíváncsi lennék hány nő adja árvaházba a gyermekét vagy veteti el.

Ez egy szánalmas általánosítás. Persze van normális elvált nő, de vannak pénzéhez rib@ncok is.

Hányingert kapok ettől a csak anyai ösztön dologtól, mintha a legtöbb férfi és idézem FÉRFI nem vállalna felelősséget a gyereke után.

Persze ha b@rmokkal jön össze a nő akkor viselje a következményét.

2013. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ettől az anyatigris- szövegtől én is rosszul vagyok. Egy nő nem csak anya, hanem TÁRS is! Feleségek vagyunk, ÉS anyàk:)
2013. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"A gyerekek elköltöztek, egyetemre mentek, anyuka meg még mindig küldte a gyerektartás az apának, amit szépen eltett, miközben az egyetemet nem támogatta a két gyereknek"


Ennél jobbat is kitalálhattál volna, elég kajli szaga van.

Egyébként tessék kérdező, erről beszéltem, szépen kitörölték a válaszom a "fáj az igazság" anyukáknak:)

2013. ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
oké én meg tudok olyanról aki még soha egy fillérrel nem támogatta a gyermekét ,mert ugy gondolja az anyán igy bosszut áll.most biróságon vannak.ennek mi értelme?
2013. ápr. 21. 07:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!