Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet az ember ha semmi...

Mit tehet az ember ha semmi nem teszi boldoggá csak ideig óráig?

Figyelt kérdés

Mindent nagyon hamar megunok.

Mit lehet tenni ez ellen? Ez így nagyon rossz.

4 éve vagyok a párommal, nem vagyok boldog, unom az egészet,de ő még mindig imád.

Sulit befejeztem, elmentem dolgozni, ez egy 2 hónapig boldoggá tett, azóta ezt is unom.


Próbálok tenni ellene, de nem megy. Miért unok meg mindent ilyen hamar? Olyan szürke így minden.


2013. ápr. 14. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Én is így vagyok ezzel. Te sem bírod a monotonitást. Miért? Ki tudja.


Talán volt álmaidban egy másfajta élet, amit nem tudtál megvalósítani. Ez a mostani is baromi jó, de pl az én álmaimban szreplő élet sokkal izgalmasabb, jobb lett volna. Csak társat az álmaimban szereplőt nem találtam meg hozzá. Az idő meg olyan hogy telik és egyszr meg kell állapodni.


Engem még az utazások szoktak feldobni, de nem tudok olyan gyakran menni, mint szeretnék.

2013. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nem ilyen életet képzeltem magamnak és ebből meg egyszerűen nem tudok építkezni.
2013. ápr. 14. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Változás kell az életedbe. Tedd izgalmasabbá, keress valami hobbit, extrém sportot, bármit amit rendszeresen űzni tudsz, esetleg a pároddal együtt. Ha ilyen kis csavarokat belehúzol az életedbe színesebbé teheted. Nem mondom, hogy keress másik munkát... mert manapság nagyon nehéz, becsüld meg ami van.

De szervezzetek a pároddal például valami hosszú hétvégés kirándulást. Akár valami fürdőbe, vagy szállodába, ami nem hasonlít a hétköznapokhoz. Ezzel is kicsit összerázódhattok.

Nem szabad mindig a szürke hétköznapokat látni, mert teljesen lezúzza az embert.

Mosolyogj többet! :)

2013. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára 10 évesen mondtam:unatkozom. Apukám azt mondta, unatkozni csak a hülye szokott. Soha többé nem unatkoztam. Az nagy baj, hogy a társad, aki szeret, meguntad. Az ember végtelen érdekes-- nem lehet valakit csak úgy megunni. Nem figyelsz. Rá sem és a dolgokra sem. Figyelj: úgy, ahogy egy kisbaba felfedezi a világot! minden érdekes, mindent meg kell forgatni, szagolni, kóstolni -figyeld meg milyen tiszta öröm van arcocskáján eközben. Figyelj tiszta figyelemmel. És jó lenne valamilyen kifejezéseszközt találnod: rajzolj, fess, írj, zenélj, énekelj, táncolj. A világ olyan érdekes!
2013. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Talán, mert nincsenek céljaid, kitüzéseid, nem szenvedtél igazán az életben.
2013. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

5/5-tel nem tudok teljesen egyet érteni.


Én például nagyon sokat szenvedtem, rengeteg haláleset, közeli nagyon közeli rokonok elvesztése miatt.


Ennek ellenére unom a napi rutint, de rettenetesen, és minden csak rövid ideig tesz boldoggá. Ha még többet kellene szenvednem, még nem látnám szebbnek az életet.

2013. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez lehet a depresszió jele is. Ha így van, akkor esetleg megpróbálhatnád kezeltetni, hátha.
2013. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. ápr. 19. 18:16
 9/10 anonim ***** válasza:
A 3. kommentelővel abszolut egyetértek, sose volt időm unatkozni:) az unalom azt jelzi nincs fejben semmi, hát találj célokat, menj tanfolyamra ami érdekel, olvass, kezdj el sportolni a mozgás felráz! Utazz a pároddal s közben fedezd Őt fel újra, vagy hagyd ott és próbáld ki egyedül. Kaland az élet kezdj élni!!!
2013. ápr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

:) Gondolom ezekkel a válaszokkal nem mentél sokra becsüld meg a munkád, menj el nyaralni a pároddal és a kedvemcem: keress egy hobbit. :) Ha elkezdesz gitározni az majd megold mindent:) Tűzz ki célokat! Ezt is sokszor halhattad már. És mi van ha elérted? :) Csak addig tesz boldoggá amíg el nem éred.

Hidd el amit érzel az nem furcsa. Sok ember érzi ugyanezt.

Hosszú ideje érzed ezt és nem látsz kiutat. Egyszerűen az a helyzet hogy nem a saját életedet éled. És hogy melyik élet lenne neked való? Fogalmam sincs. Én is hasonló dolgokon megyek keresztül ugyhogy szólj ha tudod a megoldást

2013. nov. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!