Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szidja itt sok ember az...

Miért szidja itt sok ember az elvált anyákat?

Figyelt kérdés
gyomorforgató ahogy beszélnek itt az emberek...de miért épp az anyák vannak porondon?már lassan ott tartunk hogy minden elvált(elhagyott)nő pénzéhes...vegyétek már észre mennyire nem néztek a dolgok mögé.de kiváncsi vagyok milyen válaszok jönnek...hajrá

2013. ápr. 20. 16:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
43%
3 elvált nőt ismerek akikről tudom hogy miért váltak el 2 más fickók után járt míg a férj dolgozott, 1 pedig meg lett csalva egy párszor
2013. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Salx Narval ***** válasza:
96%
Nézd, minden élethelyzet más, van, hogy a nő hibás és van, hogy a férfi, gyakran mindkettő. A normális emberek, normálisan vállnak, a tahók pedig tahó módon. Abból nem lehet kiindulni, hogy itt az oldalon milyen embereket fúj össze a szél egy-egy téma kapcsán. Ugyanúgy kapnak itt hideget, meleget, elvált férfiak és nők.
2013. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj, leírták, h az elvált nők h viselkednek ezen az oldalon.

Én 2008 óta járok ide, én magam is tudom tanúsítani, h ez megy ebben a kategóriában, én is szánalmasnak tartom.

Sok mindent nem tudsz vele csinálni, de arra jó, h lásd a nők milyenek valójában.

Sajnos ez az igazság.

2013. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
63%

Azzal van a fő gond, hogy sok nő számára manapság az az evidens, hogy az anyai ösztön egy általános felmentő körülmény, és teljesen normális, ha az összes emberi kapcsolatukat és erkölcsi döntésüket ez alá rendelik. És akkor ezen az alapon buzdítják egymást a másik átverésére, kihasználására, lenyúlására...

Vannak itt ilyen iskolapélda-kérdések, amikor azt magyarázzák nők a másik nőnek, hogy miért ne mondjon igazat a férjének a gyerek származásáról, és hasonlók...

2013. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
60%

Sejtem, melyik kérdés miatt érdeklődsz.


Nem az elvált anyákat szidták, hanem a pénzéhes elvált anyákat, akik a válástól kezdve életcélnak tartják, hogy a volt férjük minél több pénzére rátegyék a kezüket. Aztán ennek a pénznek nagy része a saját épülésükre-szépülésükre megy, nem a gyerekre...

2013. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
23%
Mert könnyű mások felett pálcát törni.
2013. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem anyukaként viselkedik hanem egy elvált sértett nőként, aki a saját gyereke érdekelit hátrébb helyezi, mert fontosabb az apa sárba tiprása, megalázása, és a gyerek ellene nevelés.

Tisztelet a kivételnek.

2013. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
50%

Azért, mert nagyon sok elvált nő, amikor anya lesz, megszűnik feleségnek lenni.A férj csak arra jó, hogy a pénzt hozza haza, és elvárják tőle, hogy helyettük végezze el a házimunkát is. Elhitetik magukkal, hogy a gyereknevelés 24 órás készenlét.

Ha helyesen nevelnék a gyereket, beosztanák az idejüket, akkor jutna idejük a férjükre és a gyerekeikre is.

Csak a férjüket hibáztatják a válásért. Pedig legtöbbször ők a hibásabbak. Ma nagyon könnyen el lehet válni. Elég az, hogy nem vagyok boldog a férjem mellett. Az sem baj, ha az anya szeretőt tart, de ha a férj, akkor az súlyos bűn. Ma kettős mérce van: a nők angyalok, a férfiak ördögök.

Kevés házaspár van, aki váláskor a gyerek érdekeit nézi, és békésen, a gyereknek is megfelelő módon válik el.

De ha olvasgatod a fórumot, hetente több kérdést is találsz a gyerekektől, akik panaszkodnak az anyjukra.

Vagy a sok anyóst, vagy a párját szidó fiatalasszony kérdésére, akinek a párját egyedül nevelte az anyja.

Ez pedig nem véletlen és nem az ide írogatók hibája, hanem a szomorú valóság.

2013. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
rendben vannak érvek ellenük ez tény ,de soha nem vesszük figyelembe hogy igenis van tisztességes elvált anya is ,és hozzáteszem apukák közt is léhütő,feleségcsaló(azért ilyen kérdések is vannak)gyermekét megtagadó,hazudozó
2013. ápr. 20. 17:33
 20/33 anonim ***** válasza:

Akinek nem inge ne vegye magára.

Igen vannak nem anyának és apának való emberek, ha nem tartozol bele kérdező akkor ne sértődj meg rajta.

2013. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!