Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazságos ez egy...

Szerintetek igazságos ez egy anyától?

Figyelt kérdés
Két testvérem van, anyám és egyikőjük a határ mellett laknak Magyarországon, én és egy másik testvérem külföldön, de a határ mellett lakunk, autóval/vonattal az út kb 1,5 óra, anyagilag sem megterhelő. Eddig mindig arról volt szó, hogy mi látogassuk őket, de autó nélkül elég nehéz kis falvakba utazgatni úgy, hogy a tömegközlekedés gyatra és hihetetlen drága is. Pár év után kicsit sok ez nekünk, persze szeretek haza járni, hiányzik a családom is de kicsit úgy érzem, el vagyunk hanyagolva, én is és a testvérem is, aki itt él a közelünkben. Anyám a másik testvéreméknél van nagyon gyakran, igaz közel laknak egymáshoz, de lassan az az érzésem, mi nem is hiányzunk neki. Megemlítettem, hogy a vonatjegy 4.000 Ft körül lenne, mi meg persze kimegyünk elé, nem kell ajándék, semmi, itteni tömegközlekedést mi álljuk, csak jöjjön el és nézze meg, egyáltalán hogyan élünk. Ugyanis még sosem volt nálunk. Szerintetek normális ez? Mikor meg szóvá teszem akkor én szégyenljem magam, amiért ilyeneket mondok, és ő sértődik meg.
2013. ápr. 19. 11:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ezt teszem, általában csak interneten kommunikálunk, néha skype, de mostanában az is elmaradozik. Bár most, hogy nálunk is baba lesz, talán kijönnek meglátogatni és már azt is bejelentettük, hogy ezek után nem csak abból fog állni az életünk, hogy őket látogatjuk.
2013. máj. 8. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!