Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igazságos volt?

Szerintetek ez igazságos volt?

Figyelt kérdés
Az anyukám nagyon szegény, alig van pénze, az én szülinapomra nem adott semmit, a nővéremnek meg adott 3000! Ft-ot, nekem meg tartozik anyám 500 Ft-tal és azt se adta még meg, pedig kaját kell vennem, mondta hogy akkor megadja most, de akkor nincs pénze hazamenni, és akkor mondtam hogy akkor nem kell. Erre a nővérem szétvert, hogy én mégis mit képzelek, örüljek hogy kapok valamit. Pedig nem értem, ezzel most mi van, ha neki tud adni 3000-ret, akkor miért veszi el az én pénzemet? Haljak éhen, vagy mi? Néha úgy érzem, utál mindenki, kár élnem.
2013. febr. 6. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Neked tartozik,de a tesodnak szulinapja van.Neked lett volna szülinapod mit szoltal volna hogy kevesebbet kapsz csakhogy növerednek visszaadja a penzt?Szerintem mashol enni.sincs mit.Bèkèlj meg.Visszafogod kapni duplan.Anyukad meg szerintem nem ados neked,ha iskolas vagy.Eltart benneteket.
2013. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek meg benneteket jó emberek! Nem csoda ha a világunk ilyen! Három ember, vérbeli rokon nem tud egymással kijönni, akkor hogy tudna.... á! Morzsákon marakodni? Anyád felnevelt! Nem ötszáz szaros forinton ! Ha nem tud adni, fogadd el, ez van! Inkább próbálj meg segíteni Te, törekedj erre legalább! Szebb napokat nektek!
2013. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt igazságos a nővredtől. Az lehet, hogy anyukád éppen tényleg nagyon megszorult. Nem igazságos, hogy neked nem adott semmit, de ha ez van, akkor ez van. De a nővéred meg maradjon kussban, mert érezhetné azt, hogy mennyire kiszúrás ez veled hozzá képest. Normális esetben ő kifizette volna azt az 500 Ft-ot, ha van benne emberség, és tényleg szeretne mint tesóját. Vagy legalább nem ordítaná le a fejed.
2013. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukád igazságosan járt el. A nővéred viszont megszánhatott volna azzal az 500 forinttal...
2013. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 QueenRavenna ***** válasza:
Micsoda problémák..
2013. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem volt szülinapja, névnapja volt, ami nem olyan nagy ünnep. Amúgy meg nem nevelt fel, 9 éves koromban elváltak a szüleim, apukám vett neki egy házat, azt eladta, odaadta a pénzt egy embernek, azóta nincs róla hír.
2013. febr. 6. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!