Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a párodért?

Elmennél a párodért?

Figyelt kérdés

Debrecenben lakom, és várhatóan akkor körül jön meg a jogsim amikor ő érkezik haza Németországból.

Szóval debrecenből- pestig kellene utazzak autóval.

Mernétek?


2013. ápr. 15. 16:32
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%

"friss jogsival tudod milyen dühítő h a másik mondjuk folyton beleszól mindenben ?

gondolom neked szerencséd volt....

simán lerombolja azt a kicsi önbizalmat amit megszerzett a tanulás és a sikeres vizsga után

akkor meg elmegy a kedve a vezetéstől "


Számomra nem dühítő, ha hasznos és értelmes észrevételei vannak. Nem egy kötekedő idióta mellé kell ülni, már bocsánat. Egyébként van, akire ráférnek a megjegyzések. Ha valamit rosszul csinálsz, el kell tudni fogadni a kritikát.


Ez kb. olyan, mint amikor leteszi az ember a felsőfokú nyelvvizsgát, aztán rinyál, ha valaki kijavítja beszédben, hogy ez meg az mégsem így van. Nem lesz attól mindentudó az ember, hogy letett egy vizsgát. Mindig lesz olyan, aki jobban tudja, és szerintem érdemes meghallgatni és megfogadni...

2013. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

persze h nem lesz mindentudó

de a másik sem az


sok esetben én teljesen máshogy reagálok mint ő

én inkább nyugisan vezetek nem pörgetem a motort feleslegesen, ha látom h sárga akkor megállok, és nem megyek át rajta, gyalogosnak mindig elsőbbséget adok, beengedem a másikat stb....

és ez másokat dühít .... sok esetben nem értem h miért kell dudálni ha csak betartom a szabályokat

(ok ált 3 gyerek ül mögöttem) szal alap h nem rodeóra veszem a stilt

nem bohóckodok és nem leszek az utak réme

de h ezért engem csesztetnek és nem csak mások hanem a párom is beszólt ezért ....???? (na ezért nem engedem h beleszóljon)

másik, én még nem törtem autót ellenben ö már 3x és nem egyszer meg is húzta az okos fejével


jó ha nincs gyerek én is lazábban veszem a dolgot de 3x is meggondolom h az adott szituban kell e nyomom eszetlenül a gázt csak h én legyek aki "nyer"


tudod a magyar vezetési kultúra erről szól vagyis arról h nincs kultúrája...

2013. ápr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!