Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a párodért?

Elmennél a párodért?

Figyelt kérdés

Debrecenben lakom, és várhatóan akkor körül jön meg a jogsim amikor ő érkezik haza Németországból.

Szóval debrecenből- pestig kellene utazzak autóval.

Mernétek?


2013. ápr. 15. 16:32
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Túl korai. Abból lesz a legtöbb baleset, amikor az ember azt hiszi, hogy tud valamit és nincs elég tapasztalata. Több idő kell egy ekkora úthoz. Nem száradt még meg a festék a jogsidon, de már autópálya és reptér? Nem.
2013. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
87%

Nem.


A pályához is kell némi rutin. Főleg pest környéki részen. Kezdő jogsival figyelni a forgalmat és a táblákat, nem hiszem, hogy menne. Ott nincs idő állni és kiválasztani a megfelelő sávot. Azért a 0-ásnál már van forgalom bőséggel.

Nem írtad hány éves vagy, de ha közös autóval mennél, szerintem Ő kapna agybajt, ha meg szülőktől kéred el, lehet esélytelen hogy odaadják.

2013. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
50%
Persze! Biztos fogod bírni az autópályán a 130at! Sok sikert hullajelölt!
2013. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
72%

Hát egyedül biztos nem, de ha ül mellettem egy tapasztalt vezető, akkor igen.


Nekem is nemrég lett meg a jogsim, és nem olyan régen vezettem először keresztül Pesten és autópályán, de mellettem ült a már nagyon is tapasztalt vőlegényem, szükség volt rá, hogy ő is figyeljen, talán még jobban is, mintha ő vezetett volna. Egyedül nem javaslom semmiképpen.

2013. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell mindenkit lepontozni, aki azt monja, hogy rutin nélkül ne menjen egyedül autópályán? A kis tizenéves frissjogsisok, akik közben azon vernyákolnak, hogy apuci miért nem engedi őket egyedül vezetni? Buták vagytok, nagyon.
2013. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

Én senkit nem pontoztam le!

Nyugati pályaudvarig kellene.Láttam ott milyen kavarosak az utak....

Egyébként GPS-sel mentem volna,és viszont a párom akarta, direkt emiatt is kaptam egy autót!

Egyébként akkor esetleg mit tanácsolnátok meddig menjek érte, meddig biztonságos számomra?? Mondjuk Szolnok?? Vagy ilyenre se gondoljak egyenlőre??

2013. ápr. 15. 17:45
 17/52 anonim ***** válasza:
94%
Friss jogsival, egy ilyen távolságot, ne tegyél meg.Szóval merném a helyedben, de még sem tenném. A sztráda nem játszótér, ha valamit elrontasz emberek fizetnek az életükkel, a sajátodról már ne is beszéljünk, ráadásul a sztrádán ha elkezdesz 70-el cammogni, még baleset veszélyesebbé válasz, mint mazsolaként alapjáraton.
2013. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
88%
16 Semeddig.
2013. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
89%
alapból is 2-3x megfogod törni a kocsit, vagy más fogja megtörni helyetted, mire észbe kapsz, hogy a vezetés nem szórakozás, nem csak gázpedál nyomás+fékezés, és ezred perc alatt kell úgy döntened, hogy minden egyes résztvevőt figyelembe veszel.
2013. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
97%

Nem mennék. A jogosítvánnyal csak az alapokat szerzed meg, és nagyon sok gyakorlás után sem mondhatod, hogy vérprofi lennél. Elég egy bénázás, előzz, ne előzz, és a többi nem tudja, mit is akarsz.

Majd ha lesz rutinod, akkor szerezz meglepit a párodnak, olyat hogy elmész elébe. Most süss, főzz finomat mire megjön. Annak jobban fog örülni, mint egy esetleges halott társnak. Mivel nincs gyakorlatod, másokat is bajba sodorhatsz. Tudod, mindenkit hazavárnak! ne kockáztass!

Egyébként balesetmentes vezetés kívánok!


Más kategóriában is csak a lepontozások vannak pár napja.

Nem értem...:(

2013. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!