Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél a párodért?

Elmennél a párodért?

Figyelt kérdés

Debrecenben lakom, és várhatóan akkor körül jön meg a jogsim amikor ő érkezik haza Németországból.

Szóval debrecenből- pestig kellene utazzak autóval.

Mernétek?


2013. ápr. 15. 16:32
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

Persze igazatok van!

Én igazából nem is mernék menni, mind ezt a párom szeretné hogy ne kelljen vonatozni, és várni reggelig a buszra taxira stb!

2013. ápr. 15. 18:25
 22/52 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem mersz menni, ne menj.


Én mennék, mert végig pályán/főútvonalon kell közlekedni, ami könnyebb, mint a városi forgalom. Mondom ezt friss jogsisként. Bár nekünk kellett a pályán is gyakorolni, nem tudom, neked kellett-e.


Azért ne menj, mert a párodnak úgy kényelmesebb, ha te nem bízol magadban, abból csak baj lesz.

2013. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
96%

De jó fej a párod. Tán kiakar téged nyírni?!


Szolnokig főleg ne menj! Debrecenből oda csak a 4es visz amin érdemes lehet menni, de az így is sok baleset forrása, nemhogy egy friss jogsisnak.


Pestig legalább mehetnél az M3ason, azt viszont szintén nem ajánlanám, hiszen mégis csak autópálya, te meg most vizsgáztál.


Mindenesetre meg kell hagyni, hogy a párod egy rendkívül önző és felelőtlen alak, ha csak azért kockára tenné az életed, hogy neki ne kelljen várnia...

Ha tud vezetni, akkor tisztában lehetne a következményekkel, ha meg nem tud vezetni, akkor is egy idióta.

2013. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
95%

NEM!!És mondd meg a párodnak is,hogy ha még nem akar eltemetni téged,akkor üljön fel a vontra és jöjjön azzal haza!!!!Én is debreceni vagyok,szoktam járni fel Pestre,

5 éve van jogsim,de még így is tiszta ideg vagyok,mikor menni kell.Hidd el,a vezetés nem játék,oda elég sok tapasztalat szükséges!!!

2013. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
97%

23 Előzi egy 24 tonnás kamion, ami még "kissé" meg is dobja, és elfogja engedni a kormányt, mert úgy megijed, de nem azért mert félős lenne, hanem mert rutintalan.


Döbbenet némelyek hozzászólása.

2013. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
5%

igen


nem volt gondom vele h friss jogsival autóba üljek és merjek vezetni

:-)

2013. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
84%

Friss jogsisként nem hiszem,hogy ekkora távot meg kellene próbálnod!Ez nem olyan hogyha nem sikerül lesz még egyszer.

Magát az autót is meg kell szoknod,érezned kell!!

Rutintalan vagy és amíg egy kis rutin nincs meg addig félni fogsz!Így ne indulj el semmiképpen!!!

Én már 16éve vezetek,de 2éve volt egy balesetem/autópályán/ az én hibámból mert figyelmetlen voltam az autó totál káros lett,mi hál istennek megúsztuk!

2013. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
21%

"23 Előzi egy 24 tonnás kamion, ami még "kissé" meg is dobja, és elfogja engedni a kormányt, mert úgy megijed, de nem azért mert félős lenne, hanem mert rutintalan."


Persze, ezért írtam, hogy ha nem érzi magát késznek rá, akkor ne. Én nem 1 órát vezettem a pályán, sosem voltam veszélyhelyzetben, így én szerintem bevállalnám. Emellett Pesten tanultam vezetni, tehát a pesti forgalom sem zavarna.


Egyébként nem azért, de ha valakit kamion előz, az már rég nem jó. A kamion max. 120-al megy...

2013. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
69%
Friss jogsival egyedül azért nem mernék rá vállalkozni. Picit meggondolatlan kérés volt ez a párodtól.
2013. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
27 azt mindenki mer, csak hogy itt 250 km-ről van szó.
2013. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!