Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már valakivel ilyen?

Történt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Hát a történt a következő: férjemmel nagyon családcentrikusak vagyunk, imádjuk a gyerekeket, minden gyereket a családba elviszünk bárhová meg szeretnek is velünk lenni. Mi is már régót szeretnénk gyereket és pár hónapja kiderült, hogy nem lehet gyerekem, mire másnap a nővérem bejelentette, hogy terhes. Nagyon örülök neki, de valahogy nem tudom kimutatni, nagyon rosszul esik, hogy nekem nem lehet, és mikor erröl beszélnek rögtön inkább kimegyek. Tudom, hogy nem igy kéne viselkedni, de mit tegyek?
2013. ápr. 15. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szabad megtudni, hogy milyen okból nem lehet?
2013. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak hasonló. Úgy tűnt összejött a kistesó, erre a férjem szülinapja előtt 2 nappal elvetéltem. Sógornőm akkor volt 6 hónapos kismama. Gondolhatod, hogy a szívem mekkorát csavarodott, hogy ő boldogan simogatja a hasát, én meg...
2013. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Soha sem lehet biztosan kimondani, hogy nem lehet babád, csak akkor, ha már nincs petefészked és méhed. Ha van, akkor lehet. Lombikkal nem akartok próbálkozni? Aztán meg vannak ennek más okai is, lelki okok is... Mi a probléma nálatok?


Én is hallottam több olyan párról is, akiknek elvileg nem lehetett babájuk, de aztán mégis lett, vagy orvosi segítséggel, vagy természetes úton. Volt olyan osztálytársam, akinek a szülei több, mint 10 évig próbálkoztak, mire mégis csak megszületett az osztálytársam. Ajándék volt a javából. Szóval lehet, hogy nektek is lehetne, ne add fel!

2013. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!