Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már valakivel ilyen?

Történt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Hát a történt a következő: férjemmel nagyon családcentrikusak vagyunk, imádjuk a gyerekeket, minden gyereket a családba elviszünk bárhová meg szeretnek is velünk lenni. Mi is már régót szeretnénk gyereket és pár hónapja kiderült, hogy nem lehet gyerekem, mire másnap a nővérem bejelentette, hogy terhes. Nagyon örülök neki, de valahogy nem tudom kimutatni, nagyon rosszul esik, hogy nekem nem lehet, és mikor erröl beszélnek rögtön inkább kimegyek. Tudom, hogy nem igy kéne viselkedni, de mit tegyek?
2013. ápr. 15. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem oszd meg ezt a nővéreddel. Át fogja érezni hogy ez most neked mennyire rossz, nem tudod rendesn kimutatni az érzeleidet, attól függetlenül hogy velük együtt örülsz!Meg fogja érteni biztos!Beszélgessetek sokat, és legyél jelen az életükben.Várjátok együtt ezt a babát!

2013. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
El fog múlni ez az érzés, és úgy fogod szeretni majd a nővéred gyerekét, mintha sajátod lenne. Tudom, miről beszélek :(
2013. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sajnálom :-(


Nyilván még te sem dolgoztad fel a hírt, emiatt duplán nehéz a helyzeted.

Egy kis időt "bírj ki" vele, hallgasd meg.

Ő tudja, hogy neked nem lehet gyereked?

2013. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Gondolj arra, hogy a biológiában nincsenek ilyen határozott dolgok. Elvileg anyukámnak se lehetne gyereke, aztán mégis lett három is.

Mondd el a nővérednek, hogy mi a helyzet, biztosan megérti. Ti pedig próbálkozzatok, hátha valahogy mégis sikerül összehozni azt a babát!

2013. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Csak ket esetben biztos nem lehet gyereked nincs mehed ill nincs egy darab petefeszked sem. ez mar reg kiderult volna hiszen menstrualsz es no vagy igy van petefeszked es mehed.

A tobbi millio mas esetben van megoldas.

2013. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is így reagálnék, mert ezt a helyzetet nem egyszerű elfogadni, nekem biztosan nem sikerülne. Ha pedig azt kellene mosolyogva hallgatnom, hogy más milyen boldogan várja a gyerekét, megszakadna a szívem.
2013. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyilván Neked is idő kell,míg ezt a traumát feldolgozod.Gratulálj a nővérednek,biztosítsd felőle,hogy vele örülsz,de mondd el neki azt is,hogy jelenleg ezt nehezen vagy képes kimutatni,mert még túl nagy benned a fájdalom.
2013. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Az én történetem.Sógornőm 3hónapos terhes volt mikor bejelentettünk jön a baba,sajnos nem maradt meg.Láttam éreztem hogy valami van de nem tudtam mi,kiderült hogy a unokatesojéknál jön a második,csak nem merték mondani mert akkor már ők is tudták mi a helyzet.

Sokszor vetéltem,és egyik vetélésem után felhivott a sógornőm hogy jön a második baba.

Akkor már mindenkinek volt körülöttünk gyereke csak nekünk nem.Egyet sirtam és túlléptem a dolgon.Nálunk mindenki tudta a családban mi a helyzet,néha éreztem azt hogy próbálnak kimélni a kinek lessz éppen gyereke dologgal de én ezt sosem kértem,sőt egy idő után kifejezetten zavart.Végülis az unokaöcsi születése után pár nappal kiderült hogy terhes vagyok és sikerült kihordani a lányom.

2013. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon-nagyon sajnàlom, ami veled történik, de nem szabad feladnod a pròbàlkozàst, jòl mondjàk elôttem, könnyen lehet, hogy ez csak mùlò àllapot, régen én is azt hittem, meddô vagyok, mégis van egy kislànyom:)

Kitartàs!;)

2013. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha van valami, ami után az ember még szarabbul tudja érezni magát ilyen helyzetben az az, amikor mások leírják, hogy nekik összejött mégis a baba és milyen boldogok.
2013. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!