Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesitene, ha anyukad ilyen...

Idegesitene, ha anyukad ilyen lenne?

Figyelt kérdés

-Miert van csukva a szemed furdesnel?

-Probalok belefulladni...


Meg annyira kretennek nez.. Ki van akadva, hogy semmit sem segitek, de ma is annyira megalazott... Felvertem a tojast, hatranezek, ott al mogottem es lenezoen nez.. Majd ilyet szol bunkon, hogy "befejezted a bohockodast??".. Es erre felverte o is. Pedig jol csinaltam, de ennyire sem tart engem.. :(

Sosem vasalhatok, mert "holnapra se lesz kesz, menj innen"..


Annyira rosszul esik, es akkor hallgassam azt, hogy semmire sem vagyok kepes, meg azt is, hogy semmit sem segitek...

Evek ota ezt csinalja, mar ki vagyok tole!!:( Oke, ha depresszios, de most en miert torjem magam, ha o meg ennyire lehuz... (sosem volt pszichologusnal, de szerintem depresszios. De nekem is van eleg lelki bajom, ot sem erdekli...)


Mit tegyek?


2013. ápr. 14. 20:46
1 2
 11/15 Shaddark ***** válasza:

Valószínűleg veled kompenzálja a megbecsülés, értékelés hiányát. Komoly önbizalom hiánya van amit a tőled jobban tudja feelinggel próbál maga és a világ elől eltitkolni.

Én szakember segítségét javaslom mindenképpen.

Ha más nem mondd meg neki hogy lelki problémád van, vigyen el, a szakembernek pedig mondd el ezeket. Ha ügyes akkor bevonja mamádat is és így meg tudja oldani a dolgot.

Ha nem sikerül neki a mamádat bevonni akkor neked tudja elmondani hogy mi motiválja a mamádat és ha ezeket megérted már nem fogsz haragudni rá és hibáztatni magad hanem sajnálni fogod és igyekszel segíteni rajta.

2013. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jaj, ez a mártír anyuka, borzasztó!

Viszont egész hatékony módszer, ha egyszerűen nem veszed figyelembe. Kicsit szemtelennek kell lenni, de ha látja, hogy nem vagy vevő rá, akkor idővel abbahagyja.

2013. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kéne neki egy jó dugás...
2013. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lányából merít erőt. Ezzel az a baj, hogy úgymond energiavámpír és a kérdezőnek az energiaszintje hamarosan nulla lesz. Az állandó megfeleléskényszer, sem tesz jót egy embernek sem.
2013. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igen, én is ismerek energiavámpírokat..
2013. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!