Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesitene, ha anyukad ilyen...

Idegesitene, ha anyukad ilyen lenne?

Figyelt kérdés

-Miert van csukva a szemed furdesnel?

-Probalok belefulladni...


Meg annyira kretennek nez.. Ki van akadva, hogy semmit sem segitek, de ma is annyira megalazott... Felvertem a tojast, hatranezek, ott al mogottem es lenezoen nez.. Majd ilyet szol bunkon, hogy "befejezted a bohockodast??".. Es erre felverte o is. Pedig jol csinaltam, de ennyire sem tart engem.. :(

Sosem vasalhatok, mert "holnapra se lesz kesz, menj innen"..


Annyira rosszul esik, es akkor hallgassam azt, hogy semmire sem vagyok kepes, meg azt is, hogy semmit sem segitek...

Evek ota ezt csinalja, mar ki vagyok tole!!:( Oke, ha depresszios, de most en miert torjem magam, ha o meg ennyire lehuz... (sosem volt pszichologusnal, de szerintem depresszios. De nekem is van eleg lelki bajom, ot sem erdekli...)


Mit tegyek?


2013. ápr. 14. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Meg minden egyes nap kitakaritja az EN szobamat, merthogy nem varhat delutanig. Es ot zavarja. 1 oraval kesobb meg azt hallgatom, hogy meg a szobamat sem vagyok kepes osszerakni!

De ha meg reggel 6-kor porszivoznek, az lenne a baj. Es neki a porszivozas is hozzatartozik, anelkul lusta diszno vagyok. (hetvegen takarithatom en a sajat szobamat...)

2013. ápr. 14. 20:49
 3/15 A kérdező kommentje:
17
2013. ápr. 14. 20:49
 4/15 A kérdező kommentje:

Sajnalom is, meg szinte mar utalom is.

Apam elviselhetetlen, de anya nem tud elvalni, nincs semmi munka. Meg eleg draga itt egy alberlet

2013. ápr. 14. 20:51
 5/15 anonim válasza:

Barátom,mi kezetfoghatnánk..én anyum is pont ugyanilyen!!

Én is 17 vagyok.

Csak annyit tudok mondani,hogy próbáld meg eltűrni,amíg el nem költözöl,és kitartást! :)

2013. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, ismerôs sztori. Én önbizalomhiànyos lettem, és kicsit maximalista.
2013. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Zard be a szobad ha elmesz . Meg ha valamit csinalsz es beszol akk hagyd h csinalja meg o azt orulj nki h nem nked kell xd. Amugy elhiszem h rossz .
2013. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lusta vagy kitakarítani a szobád. Válasz, minek, ha van aki megcsinálja?

Tojásfelverés- úgyis jobban tudod, akkor csináld te.

2013. ápr. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát:Így lelkiismeret furdalás nélkül kivonhatod magad a házimunkából és kedvedre foglalatoskodhatsz mással.Szerintem a leg célravezetőbb az lenne, ha felvennéd a pléhpofát és tényleg nem csinálnál semmit.aztán ha megint elkezdi mondogatni, hogy semmit nem segítesz, semmit se csinálsz, akkor széles mosollyal, elismerően válaszold ezt neki:"Hát persze hogy nem, anyuka, hiszen nálad jobban senki sem tudja megcsinálni!".
2013. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

arra gondolj h nincs munkája és ez frusztrálja

valamivel el kell foglalnia magát h ne érezze h felesleges


egyszerűbb lenne ha megkérdeznéd :

anya jól csinálom ?

megmutatnád h is kell ?

olyan ügyesen vasalsz kár h nekem nem megy ...

stb...


mikor anyum volt munkanélküli ö is ilyen lett

ez a módszer bevált nála :-)

nekem nem kellet házimunkát végezni, ö meg örömmel csinálta és nem csesztetet miatta, h mennyire vacakul csinálom

segítettem munkát keresni neki beszéltem róla vele

2013. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!