Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogy reagálnál anyukád egy...

Te hogy reagálnál anyukád egy ilyen magánakciójára?

Figyelt kérdés

A fodrász, ahova járok az izgalmasabb frizurákról képet csinál és feltölti a honlapjára. Csinált nekem is vagány hajvágást, megkérdezte lefényképezheti-e, persze, mit érdekel engem és felrakta.


Közben aztán indított egy ilyen játékot, hogy lehet a képekre szavazni és akkor akiére a legtöbbet szavaznak, az nyer valamit. Nem tudom, mindegy, nem szeretem az ilyeneket, nem foglalkoztam vele.


Viszont anyám megnézte és elkezdte emailben az összes ismerősének a családnak sőt még VOLT pasimnak is küldeni a linket, hogy jaj szavazzanak rám meg izé. Ráadásul meg sem kérdezett, csak unokatesóm mondta, hogy jaj megkaptuk a képet, tök jó a hajad. Mondom milyen képet, hát anyukád..


Azt hittem elsüllyedek, életemben nem égtem még így. Még a VOLT pasimnak is!


És most én vagyok a hülye, anyám nem érti, hogy most mit vagyok már kiakadva.


2013. febr. 12. 13:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem valami nagy szám nyeremény, mit tudom én egy manikűr vagy fene tudja, szóval, ha akarok egy olyat, akkor bemegyek és kifizetem, de ez a reklám kampány, úristen, ha rágondolok legszívesebben elásnám magam, ez tiszta égés.
2013. febr. 12. 13:53
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell ezen kiakadni, csak jot akart :)
2013. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
vállatad h lefényképez,engedted..tudtad hogy feltölti...innentől nyilvános,anyukád csak továbbküldte a linket.Ha jo lett a hajad,örülj neki h mások is látták!!
2013. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom tetszett neki, különben nem küldözgette volna szét, u.h. örüljél neki, én még nem találkoztam nővel aki nem azon ölte volna egymást az anyjával, hogy melyikük fodrásza a nagyobb gyökér... Az ex meg majd túlteszi magát rajta.
2013. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Megveregetném a vállát, és azt mondanám, hogy anya, te egy tündér vagy, de igazán megkérdezhettél volna. Egyszerűen büszke rád, hogy szép vagy és okos, meg az ő kislánya, stb., és nyilvánvalóan teljesen más a személyiségetek - ebből van a konfliktus. Mondd meg neki, hogy legközelebb, ha magánakcióba kezd, szóljon, mert kellemetlen volt, hogy unokatesódtól tudtad meg. Az exedet meg a többieket sz@rd le, nekik is van anyukájuk, mindenki élt már át hasonlót. 25N
2013. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"innentől nyilvános"


Ebbe ne menjünk bele, mert ez egy buta tévhit, de a kérdés nem is erről szól. Azoknak köszönöm, akik megértették.

2013. febr. 12. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
abszolút megértelek, nekem nagymamám szokott ilyesmit csinálni. nagyon idegesítő!!! Kiakadnék, mint ahogy szoktam is.
2013. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!