Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mennyi időt tölt párja...

Ki mennyi időt tölt párja szüleivel?

Figyelt kérdés

hetente vagy havonta érdekelne. Mi a normális, vagy átlagos?

Tőlük külön élés esetén, milyen gyakran látogatjátok a szülőket?



2013. ápr. 11. 22:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

a lehető legkevesebbet...ha muszáj menni megyek...amúgy nem...sajnos nem jó a kapcsolat...az én szüleimmel hetente...minden hétvégén megyünk hozzájuk:)

24L

2013. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ja és párom nagymamájával két hetente kb:) oda szivesen megyek!:)

24L

2013. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Havonta fél délutánt hétvégén.

(az is sok)

2013. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a kapcsolat milyenségétől függ. Én anyukámmal szinte minden nap találkozok, mert nagyon közel lakunk egymáshoz, s délután együtt visszük nagyobb sétára a kutyusokat. Szombatonként pluszban Nála ebédelünk a párommal.

Apukám Németországban él és dolgozik, vele amúgy sem volt túl jó a viszonyunk, vele alkalmanként telefonon beszélek.

Anyósom és apósom együtt élnek, hozzájuk hetente/kéthetente hétvégén megyünk át, attól függően páromnak miként van hozzá kedve, mégiscsak az ő szülei.

2013. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Változó.

Párom pl napi szintén látja az anyját (egy helyen dolgoznak) én őket kb havonta 1-2 alkalommal. 10 percre lakunk a másiktól, de attól függetlenül ritkán találkozunk, jó viszonyba vagyunk szóval nincs ok rá, hogy ne találkozzunk.

Párom is színtén havi 1-2 alkalommal látja szüleimet amikor elmegyünk hozzájuk.

2013. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

havonta , másfél havonta 1 napot.. (ők jönnek)

2-3 havonta viszont 3-4 napot vagyunk náluk..


a párom viszont az én szüleimnél havonta2-3 napot van (közelebb laknak), gyakrabban megyünk


sem időbe sem anyagilag nem fér bele több, 1-1 oda-vissza út 10000 ft

2013. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

(jah de facetime-on hetente 2szer minimum 1 órát vidochat-elünk az én szüleimmel)

PÁrom édesanyjával pedig hetente e-mailezünk

2013. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Most, hogy csalàd lettünk, hetente jön anyòsom:) Apòsommal ritkàn talàlkozunk, pàrommal nem igen értik meg egymàst:( Akivel szinte napi kontaktban vagyunk, az a sògornô (írtam kérdést ròla....)
2013. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Anyukám 2 emelettel lejjebb lakik, és beteg is, sűrűn látom. 2 napig én öltöztetem, ha hazaérek, és vacsit is én csinálok neki, aztán 2 napig nem találkozunk. Apukámat általában 3-5 hetente látogatjuk, ahogy sikerül. A férjem szüleit én általában 3-4szer látom egy évben, szeretem őket, de ez elég is :)
2013. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!