Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélye valakinek a párja...

Van esélye valakinek a párja szüleivel szemben?

Figyelt kérdés
A párom szülei hallani sem akarnak a kapcsolatunkról. Ezért, ha együtt vagyunk csakis nálunk lehetünk. A párom nagyon ragaszkodik a családjához, rengeteget van otthon, persze én ilyenkor várok rá, hogy megérkezzen. Van így esélye a kapcsolatunknak. Mert anyukám azt mondja, hogy így szerinte nem sok kilátásunk van.
2011. márc. 17. 08:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

A párod szüleinek mi a kifogása ellened?

Fiú vagy lány vagy, hány évesek vagytok?

2011. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, 28 éves

Hát, nem szép dolog, de végülis elszerettem a volt párjától (ahol van 1 pici gyerek is), és ezért gyűlölnek. A szemükben én vagyok a kis k*rva, aki szétszedte a családot.

2011. márc. 17. 08:58
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg ha úgy cselekedne a párod, mint nálunk. Kedves anyósom háromszor látott, azt mondta rangon aluli vagyok a fiához. Nem írom le a foglalkozásom, de közismert emberként dolgozom. Kedves, barátságos, empatikus nő vagyok, aki mindenkivel megütöm a hangot, csak éppen a vén boszorkány tüntet. Mi összeházasodtunk, azóta semmi jel arról az oldalról, de felőlünk, sem feléjük.
2011. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor teljesen megértem a szülőket, ne haragudj. Nem ítéllek el, de bele tudom magam élni az ő helyzetükbe. Családot, boldog életet akartak a fiuknak, ezt biztosítottnak látták, erre jöttél te, és szétcsaptál mindent, érthető, hogy nem vagy a kedvencük. Akkor van esélyetek, ha a párod teljes vállszélességgel kiáll a kapcsolatotokért és elmondja a szülőknek is, hogy vegyék tudomásul, hogy veled van. Amíg ez nincs, addig fúrni fognak, mert látják a lehetőséget a régi helyzet visszaállítására.
2011. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz a párdo szülein! Szétszedni egy családot,elvenni az apát a gyerektől? A párod most még rózsaszín ködben él,de ez aligha lesz tartós. Vagy visszamegy a családjához,vagy téged is lecserél egy újabb,rámenős nőért!

Ha valóban szeretne téged,akkor kiállna melletted a szüleivel szemben is.

2011. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom mi folyik náluk, miután én nem kérdem a párom meg nem mesél. Azt tudom, hogy a volt párját rendszeresen viszi haza az unokával, és egész napokat töltenek együtt, de ennél többet nem tudok. Azért az tény, hogy a párom is elég titokzatos ilyenkor...
2011. márc. 17. 09:07
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

A szüleimnél nem működött. Apu anyja egészen addig nem fogadta el anyut, amíg súlyos balesetet nem szenvedett és nem rohant anyu ápolni és törölni a szaros fenekét. Akkor már jó volt, de addig látni sem bírta. Szó szerint nem találkoztak évtizedekig. Mi mindig mentünk apuval látogatóba, ami arról szólt, hogy üvöltöztek anyuról, hogy mekkora k.rva, apám meg, hogy nem az, majd eljöttünk. Jó volt. Én csak azt nem értem, hogy anyu ezek után még miért ápolta?

Mindegy. Sok jóra szerintem ne számíts.

2011. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"Azt tudom, hogy a volt párját rendszeresen viszi haza az unokával, és egész napokat töltenek együtt"


Eléggé úgy tűnik, hogy csak kívülálló vagy, ilyen díszpinty, de a párod nincs igazán veled. Még mindig a családjával van, akik úgy tartoznak össze, az ex-szel és az unokával... Ennyi alapján ha mondanom kell valamit, akkor nem hiszem, hogy ez tartós lesz... Más lenne a helyzet, ha apárod "felvállalna", megjelenne veled, igyekezne belevonni (tapintatos mértékig) ezekbe a hétvégékbe. De hogy még titkolózik is róla, és te közben otthon malmozol...

2011. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem becsapnak... lehet, hogy tudtodon kívül szerető státuszba kerültél... a pasi nem is akar veled lenni, csak szórakozásnak kellesz... a titokzatosság mögött általában turpisság lakozik... ha őszinték lennének az érzései, veled és mindenki mással őszinte és nyitott lenne, nem lenne szükség trükközésre... ez ennyire egyszerű, gyerek ide vagy oda... keress mást!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Anyukádnak úgy néz ki igaza van. Bölcs asszony lehet, és jóval közelebbről is látja ezt, mint itt mi valamennyien együttvéve.
2011. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!