Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélye valakinek a párja...

Van esélye valakinek a párja szüleivel szemben?

Figyelt kérdés
A párom szülei hallani sem akarnak a kapcsolatunkról. Ezért, ha együtt vagyunk csakis nálunk lehetünk. A párom nagyon ragaszkodik a családjához, rengeteget van otthon, persze én ilyenkor várok rá, hogy megérkezzen. Van így esélye a kapcsolatunknak. Mert anyukám azt mondja, hogy így szerinte nem sok kilátásunk van.
2011. márc. 17. 08:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
22%
09:44 ismét :) Olvastam a fikázásokat. Ne foglalkozz velük! Az ilyen punnyadt kapcsolatban élő pasik a csillagokat is lehozzák az égről, úgy hálózzák be a szerencsétlen csajt, mint pók a legyet. Általában ha bebuknak, 99%-uk a nőre fogják, akit szó szerint belerángattak, és persze ők az ártatlan, ma született bárányok. A helyedben soha többet nem tenném be a lábam a szüleihez, és leginkább őt is dobnám, mielőtt még egy életre szóló lelki sérülést okoz neked!
2011. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

nyugi, az én anyósom is utál nézeteim miatt. én hazaszerető vagyok, ő kozmopolita.

az egyetlen megoldás, hogy nagy ívben kerülöm, ha lesz gyerekünk, akkor majd a párom elviszi hozzá ha én jónak látom, egyébként meg nem igazán fogom beengedni az életünkbe, ha nem képes elfogadni a világnézetemet, akkor az unokájára se legyen kíváncsi. remélem nem is lesz, mert a körülmények, ahol él, számomra elfogadhatatlanok...

2011. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
78%

1. Nem az anyós a hunyó, hanem a párod. Felnőtt ember, el kell tudni döntenie, kivel akar élni, az exével, az anyjával vagy veled. Ha veled, akkor kutya kötelessége megvédeni és melléd állni. Ha nem veled, akkor meg szemétség egy 28 éves nő idejét rabolni, mert minél idősebb leszel, annál nehezebben találsz pár, ha neki mégsem kellesz.

Ha te vállalnál egy problémás anyós és a párod gyerekét, akkor cserébe nem várható el, hogy a párod vállaljon téged az anyjával szemben? Ha nem teszi, az őt minősíti, és ez komoly akadálya lehet a kapcsolatnak.


2. Senkitől nem lehet "elszeretni" a párját. Aki szerint lehet, az jobb lenne, ha nem hazudna saját magának. Azok a pasik (nők) mondanak ilyet, akik nem akarják vállalni a felelősséget azért, mert nem tudtak uralkudni a f*rkukon és megcsalták a párjukat. Azok az anyák mondanak ilyet, akik nem akarnak szembesülni azzal, hogy milyen sz*r alak gyereket neveltek. És azok a megcsalt nők (férfiak) mondanak ilyet, akiknek könnyebb egy másik embert szidni (a csábítót), mert képtelenek beismerni, hogy a kapcsolatukban kudarcot vallottak és elszúrták. A hűség döntés kérdése, ha nem akarom, hogy elcsábítsanak, nem csábulok el. Nem lehet szétrobbantani jól működő kapcsolatokat. Ha meg már amúgy is sz*r volt, akkor azért a benne lévő 2 ember felelős, nem egy harmadik.


Ha a véleményem is érdekel: ez a pasi nem vesz téged komolyan. Le kellene zárnod a dolgot, és 28 évesen nem éveket tölteni egy meddő kapcsolatban. Könnyebben találsz most még rendes pasit, mint 5 év múlva.

És... ha az a pasi "elszerethető", vajon tőled mikor fogják elszeretni...? A hűség döntés kérdése (ismét mondom), ő másképp döntött és téged választott. Bármikor dönthet úgy, hogy mást választ...

2011. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Gondolom addig tetted a szépet amíg a pasit el nem szédítetted!
2011. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

*Gondolom addig tetted a szépet amíg a pasit el nem szédítetted!


K*ra mindegy, mit csinált. Mindenki magáért felelős. Ha nem akarom, nem szédülök el. Ha meg igen, azért nem a kérdező a felelős.

2011. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!