Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélye valakinek a párja...

Van esélye valakinek a párja szüleivel szemben?

Figyelt kérdés
A párom szülei hallani sem akarnak a kapcsolatunkról. Ezért, ha együtt vagyunk csakis nálunk lehetünk. A párom nagyon ragaszkodik a családjához, rengeteget van otthon, persze én ilyenkor várok rá, hogy megérkezzen. Van így esélye a kapcsolatunknak. Mert anyukám azt mondja, hogy így szerinte nem sok kilátásunk van.
2011. márc. 17. 08:54
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Valahol én is érzem, de nem bírom elfogadni. Az, hogy kívül állók is, mint ti ezt monják még jobban elkeserít. :(
2011. márc. 17. 09:34
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne kínozd magad (meg rajtad kívül még pár embert), hanem állj a párod elé, és kérdezz rá, mi a szándéka veled. Beszélj vele a titkolózásról, a nélküled töltött idejéről, és nyilatkozzon, mit akar. Mert ha semmit, akkor ne raboljátok egymás idejét, de főleg ne alázd magad folyamatosan a családja előtt. Ezt ő sem várhatja el. Szóval adj ultimátumot. Mondjuk ha ilyen ultimátumot kell adni, az régen rossz, hiszen ez azt jelenti, magától nem lépne, csak maximum kényszerből...
2011. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
Ehez gratulálni tudok. Miért fáj olyanra a fogad aki másé? Belegondoltál ha veled csinálták volna ugyanezt? Ha szülsz egy gyereket és jön egy nőcske aki elcsavarja az apuka fejét???? Az a baj h sok ilyen nő van mint te! Mondjuk kettőn áll a vásár de akkor is. Hagyd őket békén! Annak a gyereknek szüksége van mindkét szülőjére!
2011. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%
Anyukádnak igaza van, sajnos. Tapasztalatból mondom. Gondolj bele, ha egyszer kettesben szeretnétek élni... Ők tartják majd a gyertyát?! Bármennyire szereted is őt, lássuk be, ő anyuci kedvence. Ha választás elé állítanád, nem téged választana... Szerintem ez mindent elmond. Tök mindegy, hány éves vagy.
2011. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
09:44 vagyok. Előbb csak a kérdésedet olvastam. Mostanra végigolvastam az egészet. A legfontosabb: elárulom neked, hogy ahogyan a volt párját otthagyta érted, ugyanúgy megteszi veled is előbb-utóbb. Egyetlen szerelmes sem hiszi el, de ez jellemhiba, és igenis így lesz, idővel... 28 évesen meg pláne nem lennék újra 16... Halál feszélyezetten várni a pici fiút a szüleinél. Felejtős! Ja, és egy fontos kérdést tegyél fel magadnak: mikor szétmentek, miért nem költöztetek össze? Kettesben valahol... Idegileg rá fogsz menni. Mondd el neki, mit szeretnél, és ha nemet mond, hagyd a fenébe!
2011. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%
Azért mondják rád, hogy qrva vagy, mert az is vagy!Ennyi, nincs mit szépíteni.
2011. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nos, az olyanoknak, akik rögtön ítélkeznek, csak azt üzenném, hogy mindenkinek hoz olyat az élet, amikor olyat tesz, amit esetleg később meg fog bánni, vagy érzi, hogy nem helyes. Könnyű messziről ítélkezni. Tisztában vagyok azzal, hogy nem szép amit tettem, de nem egyedül tettem, és nem szánt szándékkal. Az élet meg fog büntetni, tudom jól, sőt, már el is kezdődött a büntetés. A kérdésem nem arra szólt, hogy "Mi a véleményed rólam?", és ha lehet a kérdésre is válaszoljatok azon fölül, hogy mindennek elhordtok, vagy akkor inkább ne szóljatok bele.
2011. márc. 17. 09:57
 18/25 anonim ***** válasza:
A kérdésedre: ilyen körülmények között NINCS esélyed a párod szüleivel szemben! Arra sincs,hogy a pároddal együtt maradjatok!
2011. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%
09:44 ismét. Azt is elárulom neked, hogy bár sikerült elérned, hogy otthagyja a családját, mégis kötődik hozzájuk... Ebbe úgy néz ki, beletört a bicskád (nem fikázlak, én melletted vagyok). Van barátnőm, aki végiggondolta és kiszállt, feladta, mielőtt a pasi lelépett volna otthonról, mert végiggondolta, hogy a pasikat a gyerekkel úgy tudja az ex sakkban tartani, hogy el se hinnéd! Lázas a gyerek, téged hív, és akkor akár az éjszaka kellős közepén, az ország bármely pontjáról rohanni fog, hozd el az oviból, mert nekem tovább kell dolgoznom, és akkor ott vannak még a hétvégék is... Mikor te elmennél valahová kettesben romantikázni, neki láthatása van, így hármasban mentek, így a romantikának lőttek... A gyerek miatt folyamatosan találkozik, kapcsolatban van az ex-szel... Tényleg erre vágysz 28 évesen? Hogy valakinek mostohaanyja legyél, aki ellen az anyja uszítja a gyereket, akihez neked voltaképp semmi közöd?
2011. márc. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A szülők,szülők, a párod a párod. Ebben a történetben is csak az lehet elszeretni, aki hagyja magát! Bárhogy is történt a dolog. A szülők és a család inkább először önvizsgálatot kéne, hogy tartson, aztán "köpködjön" rád. Ha ez egyáltalán kapcsolat, két lovat egyszerre nem lehet megülni (család is, te is). Az hogy a fiukat elfogadják a hibáival együtt, az utánfutóját meg nem, ez elég különös.
2011. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!