Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondja el a barátom a...

Hogyan mondja el a barátom a lelkész (tehát nagyon hívő) szüleinek, hogy apa lesz?

Figyelt kérdés
Ráadásul ikreket várunk...Természetesen nem házasodtunk még össze, mert csak 23 évesek vagyunk.

2013. ápr. 10. 23:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
20%
Akkor gyorsan kérjenek egy időpontot a házasságra.
2013. ápr. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
75%
Simán. Ez a helyzet, el kell fogadniuk.
2013. ápr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
61%

23 évesen már NEM vagytok fiatalok a házassághoz! De ha annak érzitek magatokat, akkor hogyan mertek gyereket vállalni? A gyerekneveléshez elég érettek vagytok?

Az apukának mondjátok meg, hogy jön a baba és a lehető leghamarabb meg akartok esküdni.

A gyereknek családban kell felnőnie.

2013. ápr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is örülni fognak a babákak. De ne lepődjetek meg, ha erőltetni fogják a mielőbbi házasságot.
2013. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
90%

"Természetesen nem házasodtunk még össze, mert csak 23 évesek vagyunk."


???? csak ?

nem egészen értem ...

Ezzel etet, hogy nem házasodhattok össze?


Nem "nem házasodhattak össze", hanem nem házasodtak össze.

2013. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
36%

Tuti ki fognak akadni és eroltetni fogják a házasságot (amit meg is értek). Ha nem vagytok fiatalok gyereket vállalni, akkor nem vagytok fiatalok osszeházasodni.


12 hetes kismama

2013. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
de én nem mondtam,h nem fogunk összeházasodni. Ez a ti kitalációtok :D
2013. ápr. 11. 13:54
 18/34 anonim válasza:
85%
Egyrészt ismerős a felállás (apa presbiter) és én a párommal le sem feküdhetnék,pedig már a menyasszonya vagyok,tehát érthető,hogy nehezen akarjátok elmondani főleg,ha nagyon benne vannak ebben a hites dologban a szülők.De egyszer meg kell tudniuk.Vagy megkéri a kezed a srác és éltek boldogan,vagy nem,de úgy lehet kicsit idegesebbek lesznek.Ha megkérné a kezed,talán a szülőknek is feltűnne,hogy komolyak a szándékai veled, és lehet nem akadnának ki nagyon... :)
2013. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
53%
13#, a család házasság nélkül is család...ahhoz nem kell papír, hogy szeressék egymást!!!!! Elég korlátolt a gondolkodásmódod...
2013. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem azok a korlátozottak, akik felelősséget sem mernek vállalni, kimondani sem merik, hogy veled akarok élni.

belevágnak, nem fektetik le az alapokat, határokat, mindegyik hisz valamit, aztán 5-10 év múlva jön a meglepetés, amikor kiderül, hogy mindkettő mást és mást hitt.

Hogy az egyik lelép, mert ő úgy tervezte, hogyha a feleség öregecskedik, akkor neki jogos lelépnie. Ki is kérhetné rajta számon az önmegvalósítás (és önzés) jogát.

2013. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!