Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Várjak évekkig a volt páromra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak évekkig a volt páromra, ha az a válást meg sem várva már összeköltözött a szeretőjével? Én 42 vagyok, ő 27, én hívő, ő világi. Köszi.

Figyelt kérdés
Én most válok, de a nejem nem zárta ki, hogy 4- év múlva esetleg újra összejöhetünk. Ezt a gyerekek is szeretnék.
2011. júl. 30. 15:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
HEHE ez nevetséges... és miért pont 4 év múlva?
2011. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Se korban, se életmódban, se hitben nem illetek össze. Szerintem felejtsd el nagyon gyorsan és keress magadhoz illő társat. 4 év múlva a nejed még arra sem fog emlékezni, hogy léteztél valaha.
2011. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz négy év múlva, dehogy várd meg. Ő összejön valakivel, te meg, mint egy birka legyél türelemmel 4 évig? Ilyet még nem hallottam.
2011. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szoval meg az 5 eves tervben benne lehet, hogy esetleg asszonypajtasnak meg kellhetsz. Ne nevetessed mar ki magad. Szeretojevel nem lehet olyan jol, ha csak 4 evet ad a kapcsolatnak. Ne haragudj, ez nem normalis. Ha varsz, remenykedsz, Te sem vagy normalis. A no vegkepp nem normalis.
2011. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerinted normalis, ha valakinek azt mondjak, hogy "most elmegyek a _szeretomhoz_, de kb. 4 ev mulva _lehet_, hogy osszejohetnenk ujra". Megis hogy tudsz ilyet elfogadni? A te gondolkodasoddal sem stimmel valami.
2011. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Tehát azt írod: a feleséged megcsalt, és még a válást se mondták ki, már a másik férfivel él együtt.


Ezek után azt kérded: várj-e rá?


Miért?

2011. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ne, semmi esetre sem.
2011. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez ügye most nem komoly? Mi lesz 4 év múlva? Esetleg ki dobja a szeretője, te meg szó nélkül vissza is vennéd? Nagyon butus vagy már ne is haragudj.
2011. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Látszik, hogy hívő vagy.
2011. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Nézd. Egy 27 éves csajnak nyilván nem egy 42 éves tata fog kelleni (bocs, de hozzá képest az vagy). Legfeljebb úgy gondolja, megtart vésztartaléknak, ha az új párjával nem úgy jönnek össze a dolgok, ahogy szeretnék. Keress egy korban és felfogásban hozzád illő nőt, és NE HAGYD HOGY HÜL.YÉRE VEGYENEK.
2011. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!