Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Várjak évekkig a volt páromra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak évekkig a volt páromra, ha az a válást meg sem várva már összeköltözött a szeretőjével? Én 42 vagyok, ő 27, én hívő, ő világi. Köszi.

Figyelt kérdés
Én most válok, de a nejem nem zárta ki, hogy 4- év múlva esetleg újra összejöhetünk. Ezt a gyerekek is szeretnék.
2011. júl. 30. 15:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Legyen egy kicsivel több tartás benned.
2011. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem haragudj, de ha nekem ilyet mondana a párom, bármennyire is szeretem, páros lábbal rúgnám le a kilencedikről. Persze, ha majd a szeretőcskéjével nem úgy jönnek össze a dolgok, ahogy ő szeretné, akkor majd visszamegy a fix ponthoz. Küld el a búsba az asszonykát és lépj túl!
2011. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ne hogy merj rá várni!!! Mennyi idősek a gyerekek?
2011. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A kiskaput akarja nyitva hagyni, ha esetleg a mostani kapcsolata nem jön össze. Ne legyél a lábtörlője.
2011. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, én is ezekkel értek egyet. A gyerekek 6 és 3 évesek. Fiú-lány.
2011. júl. 31. 09:43
 16/24 anonim ***** válasza:
10%
Aki azt írta,hogy a 42 éves egy tata: már ne is haragudj,de ez hülyeség! A férfiak ekkor vannak a legszebb korban,ekkor a legvonzóbbak! Én is 28 évesen úgy beleestem egy 42 éves pasiba,hogy még most is azt nyögöm :S
2011. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy mellém álltál! Igazad van , én is kikérem magamnak a letatázást. Még a fiatalabb nőkek is meg szoktam kérni, hogy tegezzenek. A tata az, aki már bottal jár, és nem áll fel neki...hét én tegnap is keményen edzettem a kondieteremben, és előtte körbetekertem a várost, sok huszonéves nincs olyan erőnlétem, mint sok 40-es férfi.
2011. júl. 31. 13:38
 18/24 anonim ***** válasza:

igazán nincs mit :)

amúgy fogadok h valami 16 éves suhanc irogatott ilyet,nekik minden 20 éven felüli ember öreg :DDD

2011. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Isten ments,hogy rá várj 4 évig!!!Mintha meg sem hallottad volna!Számító nő a volt párod,szerintem.Remélem,addig összejössz valakivel,és a volt párod hiába fog könyörögni pár év múlva,mert Te addigra mást szeretsz.
2011. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A gyerekek kinél vannak? Nálad vagy vitte magával őket?
2011. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!