Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Várjak évekkig a volt páromra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak évekkig a volt páromra, ha az a válást meg sem várva már összeköltözött a szeretőjével? Én 42 vagyok, ő 27, én hívő, ő világi. Köszi.

Figyelt kérdés
Én most válok, de a nejem nem zárta ki, hogy 4- év múlva esetleg újra összejöhetünk. Ezt a gyerekek is szeretnék.
2011. júl. 30. 15:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem szállj magadba, milyen voltál a kapcsolatban, min lehetne változtatni, és ehhez semmi köze annak, hogy te hívő vagy, ő meg "világi".
2011. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
4 évente van választás! Lehet megszavaztatja a kérdést! Majd kapod a kopogtató cédulát! Egyik hozzászóló jól írta! "Tényleg hívő vagy" Hiszel Istenben, és a mesékben...!
2011. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
mi tortent veled Isten elkuldte neked azt a not aki hozzad valo?
2012. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Még a fiatalabb nőkek is meg szoktam kérni, hogy tegezzenek. "

akkor elég bunkó vagy

férfi nem kezdeményezheti ezt általában (ha nem előljáró, vagy aggastyán)


nem hívő vagy, hanem hülye

ha hívő lennél, tisztában lennél a vallásod "elvárásaival"

Egyházi esküvőtök volt? melyik vallás?


ha katolikus, akkor elvileg életed végéig kötve vagy a macához, bár egyházilag elválni is van esélyed.

2013. ápr. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!