Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? ( lent a többi)

Ez hogy lehet? ( lent a többi)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Meghalt páromnak a keresztapja az alábbi miatt.

elment a boltba csúszott az út,megcsúszott de csak fenékre.

amikor haza ment,elesett és beverte a fejét.... nem azzal a nővel volt együtt akitől a gyerekei vannak,elváltak ez más nő.. na és a lényeg: vérzett a feje,és a nő nem hívott mentőt,hanem ellátta ( fogjuk rá ) és a párom keresztapjának a lányát hívta fel hogy valamit csináljon az apjával.. A lány pestről jött miskolcra és akkor hívta ki a mentőt.... ( úristen......) bevitték de meghalt. rendőrség nyomozott hogy van e idegen kezűség az ügyben vagy a segítség elmulasztása. a rendőrség lezárta a nyomozást,és a nőt nem veszik elő... azért mert nincs bizonyíték a segítség elmulasztására.... ez hogy lehet? a rendőrség lezárta a nyomozást,de ez hogy lehet hogy nem veszik elő a nőt????? MIATTA HALT MEG MERT NEM HÍVOTT MENTŐT.. NEM TUDOM FELDOLGOZNI MERT ISMERTEM ÉS JÓ EMBER VOLT!!!!!! :'(((((( lehet valamit tenni hogy elővegyék a nőt? vagy ez már "lezárt" ügy?? miért nem vették elő? miért ilyen r*dahék a rendőrség????? nem értem... a vallomásban is az van amit leírtam. mégsem csinálnak semmit.. még csak közmunkára sem ítélik................ nem értem.. valaki segítsen megérteni....


2013. ápr. 10. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

1.A közvetlen hozzátartozók szerintem nem mindig gyanúsak,főleg olyankor,ha egy kicsit is ellátják.

2.Nem lehetséges,hogy nem kérdeztek rá arra,hogy miért nem hívta ki a mentőt..(javítson valaki ki,ha tévedek)

3.Fellebbezni vagy feljelenteni vagy bármi nem tudod?Lehet,hogy volt pénze a nőnek és valakit lefizetett a rendőrségen.Vagy pedig ismerőse volt ott.

2013. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

sok pénze nincs az tuti.. normál kereset van és volt..

rá kérdeztek és ezt válaszolta: "azt hittem hogy én is eltudom látni a sebet,nem gondoltam h baj lesz belőle"...

na kösz... tesóm unokanővére ( a halott lánya) ügyvéd,majd ő intézkedik az tuti.. de akkor sem értem....... r*hadjon meg a rendőrség

2013. ápr. 10. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy az a szerencsétlen nő most a seggét veri a földhöz, hogy igen, közvetve miattam halt meg a párom?! Undorító vagy. Elhiszem, hogy fáj, de attól még nem kell még jobban tönkretenni azt a nőt. Valószínű, hogy nem gondolta volna, hogy egy kis vérzésből ilyen baj lehet.
2013. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

még é vagyok undorító?

ha annyira akarod ÖMLÖTT A VÉR A FEJÉBŐL!! letörölte a vért,és tett rá sebtapaszt. milyen kis vérzésről beszélsz? agyrázkódása is volt,és belső vérzése is... na ki az undorító?!....... még szerencsétlen nő......

2013. ápr. 11. 06:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát a pasi megánál volt,ha sülyosnak gondolta volna,akkor ő maga hiv mentőt.

De nem érezte magát annyira rosszul ,van ez igy.


Tapasztalatból írom,estem már úgy el,hogy felszakadt a bőr a fejemen,ömlött a vér,de sebtapasz,elmúlt.Lemostam,jól voltam pár percig,aztán nyomást éreztem,és épphogy beért velem a mentő a korházba,felgyülemlett belül a vér.(nem lett bajom végül)

2013. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudott hívni mentőt,ugyan is nem bírt felállni sem... na mind1.
2013. ápr. 11. 14:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!