Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltétlenül muszáj elmondanom...

Feltétlenül muszáj elmondanom anyának, hogy nügyógyászhoz fogok menni és fog. Gátlót fogok szedni?

Figyelt kérdés

Muszáj elmondanom vagy a tudta nélkül is szedhetem?

17L


2013. ápr. 9. 21:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Annak idején engem is azért küldtek el 16 évesen nőgyógyászhoz fog.gátlót kérni,mert egyrészt nagyon vékony voltam másrészt nagyon szabálytalan volt a ciklusom.A nőgyógyász viszont nem volt hajlandó kivizsgálni mert szűz voltam.Akkor azt mondta,hogy menjek vissza akkor ha már nem vagyok az.

Próbáld meg megbeszélni ezt anyukáddal hiszen ez a te érdekedben van és ha esedékes lesz a szex az életedben nem kell azon aggódnia,hogy mikor esel akaratlanul teherbe.Én a helyedben apukáddal is beszélnék,hátha ő megértőbb lesz és tud hatni anyukádra.

2013. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
42%

nem értem miért jó 17 évesen tablettákkal álterhességet produkálni. mert a tabletta ezt csinálja, nem tudom, tanultad-e már.

úgyis annyi vackot töm magába az ember, nekem tuti nem kéne még egy nagy adag hormon.

a gondjaiddal normális szakorvoshoz menj, ne nődokihoz. védekezni gumival is lehet. immáron 8 éve élek szexuális életet elég aktívan, és még egyszer sem volt semmilyen para. ha kiszakad, legalább rögtön tudom, h cselekedni kell, míg gyógyszer mellett ha teherbe esel, már késő észrevenni.

2013. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem, nem okoz alterhesseget. Az egy ritka es nagyon sulyos betegseg.


nogyogy. asszisztens

2013. ápr. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Tevedes, hogy rendbeszedi a ciklust


Egy áalciklust tart fenn, ilyenkor hivatalosan nem is menstrualunk, hanem megvonasos verzes lep fel..

A fajdalmak pedig azert nem olyan erosek, mert a nyalkahartyat elvekonyitja a tabletta, azert, hogy ha megis fellepne valami veletlen folytan a peteeres ne tudjon beagyazodni az embrio, igy nem lesz varadndos az ember lanya.. Miutan abbahagyod a a fog gatlot sokkal nagyobb az eselye az ikerterhessegnek, hiszen egyszerre sok pete erik meg, hogy. Aszervezet "behozza a lemaradasat"

Viszont ha valaki sokaig szedi nem feltetlenul all egybol helyre a sajat ciklusa, a szervezete elfelejthet petet erlelni....


Addig egyikunk sem tudhatja, hogy okozott-e kart a szervezeteben. A fogamzasgatlas ezen modja, amig nem akar gyereket.


Amugy en is szedem mar 4 eve.. A enyemet elveg az orvosom szerint 10 evig lehet szunet nelkul... Es elvileg abbahagyas utan nem szokott gond lenni a teherbeesessel, az esetek nqgy szamaban, ahol mas gond nincs ptt a elso honapban sikeruln szokott..

Errol nem tudok nyilatkozni...


Ha ugy akarjak felirni, hogy nem vizsgalnak ki, akkor menekulni onnan... Teljes laborvizsgalat kell, es vizelet is(ezt elvileg kotelezo, mert az orvosnak kell megallapitania, hogy nem vagy terhes)


Szuz lanyokat is kellene vizsgalnia az orvosnak, hiszen aki aggszuz, az sosem esik at rakszuresen???

2013. ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!