Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltétlenül muszáj elmondanom...

Feltétlenül muszáj elmondanom anyának, hogy nügyógyászhoz fogok menni és fog. Gátlót fogok szedni?

Figyelt kérdés

Muszáj elmondanom vagy a tudta nélkül is szedhetem?

17L


2013. ápr. 9. 21:45
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
szóval nőgyógyászhoz* :)
2013. ápr. 9. 21:47
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Miért baj,ha anyud tud róla?!
2013. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a bizalom alapja, hogy mindent megbeszélsz az édesanyáddal.. szedheted a tudta nélkül is, de ha megtudja, nagyot csalódik.

17/L

2013. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem baj, csak soha nem beszéltünk semmi ilyenről és egyszer felhoztam neki csak úgy a gyógyszert és azt mondta baromság. És valami azt súgja, hogy lebeszélne róla.
2013. ápr. 9. 21:51
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy nem mondana butaságot, ha megpróbálna lebeszélni. Azért mégiscsak fejlődésben lévő szervezet vagy, a ciklusod sem atombiztos és ebbe akarsz beleavatkozni hormonokkal. Más fogamzásgátlási módszerrel nem akarnál megpróbálkozni? Lehet, hogy inkább ebben kellene tanácsot kérned anyukádtól.
2013. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nekem háziorvos ajánlotta kisebb kivisgálások után, hogy kezdjem el szedni és írt is beutalót még akkor nődokihoz, mivel nagyon vékony vagyok és azt mondták, hogy az segítene kicsit hízni mert vmi a hormonnal van, hogy ennyire gyors az anyagcserém. Anya ekkor is azt mondta, hogy baromság, viszont akkor is szekál ő is, hogy vékony vagyok. A szex témát is hoztam már neki vel, hogy úgy érzem itt az idő, de meg se hallgatott. :/
2013. ápr. 9. 21:56
 7/24 A kérdező kommentje:
Áh, bocsánat az elírások miatt. :/
2013. ápr. 9. 21:56
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
A nögyógyáshoz elmehetsz egyedül, szülö nélkül is, és szedhetsz fogamzásgátlót is, nem kell neki tudnia. Söt ha netán megkérdezné az orvost, ö sem mondhatná el anyádnak.
2013. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, viszont miből fizeted ki a 3 havi fogamzásgátló árát? Ami általában 6000-10000 ft.
2013. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

A hízásképtelenségedet NEM fogamzásgátlóval kellene megoldani, főleg azért, mert ha jó a tabletta (neked), akkor NEM is fogsz tőle hízni.

Egy grammot se.


Endokrinológushoz kellene fordulnod, nem nőgyógyászhoz!

2013. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!