Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki hasonló helyzetben?...

Van valaki hasonló helyzetben? Én már nagyon el vagyok keseredve és semmilyen megoldást nem látok.

Figyelt kérdés
Még hogy a pénz nem boldogít,de boldogtalan vagy ha nincs. Hát én is ebben a cipőben járok. Nincsenek nagy igényeim,csak szeretnék egy nyugodt életet. Albérletben lakom a párommal,sajnos mindketten elég rossz családi háttérrel rendelkezünk. Dolgozunk,de én most táppénzen vagyok. A párom intézetben nőtt fel,tőlem meg egész életemben elszedte anyám a pénzt,főleg hogy apu meghalt utána. Semmit nem tudtam félretenni. Hárman örököltük a testvéreimmel a házat anyám haszonélvező. Három éve költöztem el a párommal,most babát várunk és nagyon örülünk neki. Szeretnénk egy kis házat venni,de a lehetőségeink semmi! Segítség sehonnan,önerő nincs (miből). Teljesen egyedül maradtunk,ha fel is hívom anyut hogy legalább néhány jó szót mondjon folyton panaszkodik. Neki sincs,meg hogy itt meg ott fáj elegem van! Meg hogy költözzünk haza de,minek meg hová,mikor arra még munka sincsen meg a két öcsém még otthon lakik. Érdeklődtünk már a hitel után,de olyan feltételek vannak hogy azt nem tudjuk előteremteni. Támogatás ugye semmi,mindent megszüntettek. A párom belemenne de én nagyon félek hogy belebukunk. Nagyon félek hogy a sok idegeskedés a babámnak is árt,pedig mindennél jobban akarom ezt a gyermeket. A párommal nagyon szeretjük egymást,ő minden tőle telhetőt megtesz rengeteget dolgozik. Lehet hogy úgy tűnik hogy sajnáltatom magam,de tényleg nem látok semmilyen megoldást. Depressziós vagyok kedvtelen és folyton csak sírok,ha egyedül vagyok.
2009. szept. 22. 15:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
a táppénz pedig nem ugyanannyi mint a teljed, de ha te keresel 80k Ft-ot a párod 160-at és a táppénz miatt tegyük fel, hogy most 50k-t kapsz majd 80 helyett, akkor se dőlt össze a világ, nem fogtok éhenhalni így nem érthető, hogy miért vagy kiakadva.
2009. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
mondjuk azt nem értem, hogy júli közepe óta hogy lehet, hogy nem kaptál semmi pénzt.
2009. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Pedig ez így igaz,július 2-től vagyok táppénzen és eddig csak a betegszabit kaptam meg. 46000Ft azóta semmi bevételem. Próbálkozok otthoni munkával de hiába. Az a pénz most nagyon hiányzik,mert kb ennyi az albérlet rezsivel. Úgy voltunk vele ha már jön a baba inkább megpróbálunk saját ingatlant,mint hogy másik albérletbe menjünk. De mi szó szerint annyira egymásra vagyunk utalva,hogy az égvilágon senki nincs a családunkban aki segíteni tudna. Ezért vagyok kiakadva anyámra is,tudom hogy anyagilag nem tud segíteni de lelkiekben sincs velem! De ezeket már leírtam.
2009. szept. 23. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!