Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan döntenétek a helyemben?

Ti hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Irodai munkát végzek, de szívesebben végeznék fizikai munkát. Pl. szívesen lennék tűzoltó. Mert úgy érzem szükségem van új ingerekre...

De ugye azzal az állással jelentősen visszaesne a keresetem. És mint tudjuk, nem azért mert az egyszerű irodisták annyira túl vannak fizetve.


Csak reménykedtem benne, hogy majd lesz barátnőm, akivel később összeköltözhetek és családot alapíthatok. Ebben az esetben nem árt, ha nem szakképzett minimálbért keres az ember.

De úgy látom ezt az álmomat temethetem, mert nem az olyan pasikra buknak a lányok, mint amilyen én vagyok.

És ezt több év tapasztalattal a hátam mögött mondom.


Szerintetek érdemes még várnom, hátha csoda történik és lesz egy nő, aki el tudna képzelni a párjaként, vagy adjam fel az ez irányú vágyaimat teljes egészében, és akkor legalább olyan munkát végezzek, ami kielégíti a szellemi is fizikai szükségleteimet?


25 éves vagyok.


Ti hogy döntenétek? Nők és férfiak válaszát egyaránt várom.


2013. ápr. 5. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én hasonlo helyzetben vagyok, csak 24 éves lány vagyok. Szintén irodai munkán dolgozom, igencsak kiemelkedő keresettel, viszont így nem sok idöm van magánéletre,mert rengeten idöm elmegy a munka miatt, mivel 70 km távra van a munkahelyem. Én is arra vágyom, hogy legyen végre családom,s ezt a munkahelyet megfelelönek tartom ahhoz, hogy innen menjek el gyedre. Viszont így nincs idöm ismerkedni, a megfelelöt megtalálni. Gondolkodom abban, hogy közelebb dolgozok, fele annyi pénzért, s lesz idöm ismerkedni. De váltani még nem mertem. Nálam ez a kérdés. Szoval,nem vagy egyedül ,csak nálad a feszültség levezetés a kérdés. szerintem ne menj el hivatásos tüzoltonak, meg lehet oldani máshogy. Mint ahogy írták önkéntesként, vagy akár hobbiként valami adrenalint ado sportot válassz. De egy jo fizetésü munkát ne adj fel, mai helyzetben nagyon nehéz ujra olyat találni.
2013. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igazad van. Inkább keresek valami adrenalin növelő sportot.


A Te helyzetedet gondolom még az is megnehezíti, hogy kis faluban élsz. Ott minden sokkal nehezebb.

2013. ápr. 7. 08:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Városban élek, de cseszhetem ha késön érek haza :)
2013. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akkor jó messzi találtál munkát. Olyan szakmád van, amit nem annyira keresnek?
2013. ápr. 7. 15:12
 15/15 A kérdező kommentje:
hétvégente el lehet menni ismerkedni :)
2013. ápr. 7. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!