Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan döntenétek a helyemben?

Ti hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Irodai munkát végzek, de szívesebben végeznék fizikai munkát. Pl. szívesen lennék tűzoltó. Mert úgy érzem szükségem van új ingerekre...

De ugye azzal az állással jelentősen visszaesne a keresetem. És mint tudjuk, nem azért mert az egyszerű irodisták annyira túl vannak fizetve.


Csak reménykedtem benne, hogy majd lesz barátnőm, akivel később összeköltözhetek és családot alapíthatok. Ebben az esetben nem árt, ha nem szakképzett minimálbért keres az ember.

De úgy látom ezt az álmomat temethetem, mert nem az olyan pasikra buknak a lányok, mint amilyen én vagyok.

És ezt több év tapasztalattal a hátam mögött mondom.


Szerintetek érdemes még várnom, hátha csoda történik és lesz egy nő, aki el tudna képzelni a párjaként, vagy adjam fel az ez irányú vágyaimat teljes egészében, és akkor legalább olyan munkát végezzek, ami kielégíti a szellemi is fizikai szükségleteimet?


25 éves vagyok.


Ti hogy döntenétek? Nők és férfiak válaszát egyaránt várom.


2013. ápr. 5. 16:42
1 2
 1/15 Presy ***** válasza:
Tüzoltóhoz erős idegzet kell ellenben elvileg buknak rá nők:D na de viccet félre téve gondold meg jól hogy birnád e az embereket kivágni a kocsiból sok vér tetemek nem móka kacagás. Amugy én burkoló vagyok és én is ugyvagyok vele hogy nem ülnék be irodai munkára nem nekem való még ha több a lé is. Csináld azt amit jónak látsz jah és járj el szórakozni idővel találsz majd vkit.
2013. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

miért nem mész el önkéntes tűzoltónak?

akkor szabadidődben csinálhatnád, amit igazán szeretsz, aztán majd ha jön egy lány, akkor kiderül, hogy melyiket választod hivatásodnak

személy szerint ha szeretek valakit, baromira nem érdekel, hogy mennyit keres, mert nem ezért szeretem, ne mezért választottam

2013. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, még fiatal vagy, simán fogsz találni egy olyan nőt, akinek te vagy a tökéletes és családot alapíthatsz vele.

Én a helyedben azt a munkát csinálnám, amit élvezek. Egyszer élünk, akkor éljünk úgy, hogy a lehető legjobb lehetőségeket használjuk, és nem "szenvedünk" egy olyan munkával, amit nem szeretünk. Ráadásul: új munka, új ismerősök, új barátok, új tapasztalat, új környezet, új nők... Szóval csináld azt, amihez kedved van, vagy amiben megtalálod önmagad!:)

2013. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Még csak 25 éves vagy. :))

Nem értem miért baj,hogy még nincs barátnőd.

Rengeteg ismerősöm van aki 25-26 éves és nincs barátnőjük,szerintem ez elég hétköznapi dolog. :)

Ne legyél már ennyire elkeseredve. Legyen önbizalmad és kész. Néha mozdulj ki és ismerkedj,máshogy nem megy a dolog. Biztos találsz valakit. :)

2013. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj. Amúgy meg ha már tervben lesz a család és kevésnek ítéled a pénzt, még mindig kereshetsz irodai munkát. Még ebben az esetben is, legalább egy ideig azt csináltad, amire vágysz. Ha meg elég lesz így is a fizetésed/fizetésetek, akkor még jobb. 25/N
2013. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ja, az lemaradt, hogy a tűzoltók tényleg jó pasik! Bár nem ismerek egyet se, de annak kell lenniük. Egyértelmű :D
2013. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a magyarázatod után sem értem, miért zárná ki egymást az, hogy munkát válts, és, hogy lesz-e párod...
2013. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

naná hogy a tűzoltók jó pasik :P én is köztük szeretnék elhelyezkedni, mint katasztrófavédő. Változtass fiatal vagy még ne ragadj le egy helyben! A nő majd jön hidd csak el. :)

19/L

2013. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi volna, ha a képességeid és az érdeklődésed alapján választanál munkát? Nem pedig a még nem is létező barátnőd feltételezett igényei alapján.
2013. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A tűzoltók jópasik? Akkor ha elmegyek tűzoltónak én is jópasi leszek? Vagy nem vesznek fel, mert nem vagyok jópasi?

Ez egy kicsit gyerekes.


Azért nem váltogatok munkahelyeket, mert a mai gazdasági helyzetben ezt nem engedhetem meg magamnak. Nem nő minden bokorban munkahely, ezért meg kell becsülni azt, ami van.

És ismerve a körülményeket, marha nagy mázlista vagyok, hogy egyáltalán van munkám.

Ezért akarok alaposan megfontolni a váltást.

2013. ápr. 5. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!