Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdekli a páromat a más...

Orchidea3 kérdése:

Miért érdekli a páromat a más nők teste?

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám, h a párom rendszeresen néz ilyen meztelen nőket vagy partner kereső oldalakat, természetesen a szemére vetettem de az a válasz, h csak nézi mert érdekli de nem csal meg azzal, h nézi! Mit tegyek, mert engem ez nagyon zavar és ezt közöltem is vele, h nem tetszik, h úgymond más nőkre csorgassa a nyálát! Erre az a válasz, h ne nézzek utána, h mit csinál a neten nem látom és nem fáj! De váltig állitja, h nem csal meg, ezt el is hiszem de nem akarom megvárni, nagyon félek ettől! Kérlek adjatok tanácsot!
2013. ápr. 5. 14:11
1 2
 11/14 Missi_Key ***** válasza:
kezdj el meztelen pasikat nézni ... majd meglátjuk hogy reagál..
2013. ápr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

34/F vagyok. 12 éve élek együtt a feleségemmel. Sosem csaltam meg, és most is úgy szeretem, mint az első pillanatban.

Mégis megnézem a dekoratív hölgyeket:-)

Az érdekes az, hogy csak a párom jelenlétében. Ha nincs velem, akkor nem feltétlen.

A feleségemmel van egy megállapodás köztünk: Ha meg akar csalni, vagy fordítva, akkor azt bejelentjük előtte egymásnak, és szépen elvállunk.

Ezt elvárom Tőle, és ezért én is korrekten megmondanám, ha úgy alakulna.

Volt, amikor rettentően féltékeny volt, ok nélkül. Akkor megbeszéltük a dolgokat, és lenyugodott.

Esztétikai szépséget, persze hogy megnéz mindenki. Te talán nem nézel meg egy szép képet, vagy férfit?

Max titokban, de biztosan.

Szóval mindent a szemnek...

A féltékenység megöli a kapcsolatot! Ne hallgass az előttem szólóra.

2013. ápr. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

ő úgy nézi,h én nem látom,megpróbálok rátok halgatni és megfogadni a tanácsotokat!

azért ha bele gondolok és a párom fejével akkor talán azért nézi azokat az oldalakat már,mint a partner oldalt,mert,h azok nem retusált mű nők.ha már nézi.

2013. ápr. 6. 09:05
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy úgy nézi, mert tudja, hogy Neked ez fáj.

Nem akar bántani.

2013. ápr. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!