Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy a páromat nem is érdekli a közös gyerekünk?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok és úgy érzem,hogy a páromat nem is érdekli a közös babánk.

Már van egy fia(11 éves),de vele nem tartja annyira a kapcsolatot.

Nem volt tervezett baba,de örültünk neki.


Pl. én már elkezdtem keresgélni a neveket és amikor mondom neki,hogy Ő is segíthetne,akkor csak annyit mondd,hogy én jobban értek az ilyenekhez,döntsek én.

Elég sok mindent külföldről szerzünk be a picinek(mert nincsenek olyan bababoltok Magyarországon) és mondtam neki,hogy talán nem online kéne megrendelni a dolgokat,hanem el kéne menni menni inkább személyesen és úgy talán jobb lenne,meg azért nem kis összeget költünk rá szerintem(Ő állítja,hogy neki ez semmiség,de nekem még ennyi idő után is fura,hogy mindent meg akar venni,ami csak tetszik,de végül is tényleg sokat keres...).

Erre azt mondta,hogy akkor menjek én egyedül,mert neki most rengeteg tárgyalása van és nincs erre ideje.

Én egyedül viszont nem szeretnék menni,mert elég hosszú a repülőút és én félek egyedül utazni(főleg terhesen) és nem csak én szeretnék a közös kisbabánknak bevásárolni.


Nem értem,hogy miért ilyen.

Engem szeret,azt tudom és látom is rajta,de akkor a kisbabánkat nem szereti?

Amikor megtudta,hogy gyerekünk lesz,akkor azt mondta,hogy Ő is úgy örül,ahogyan én...

De nem értem,hogy akkor miért ilyen.


2011. nov. 11. 14:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt neked elég referencia az apai kvalitásait illetően, hogy a 11 éves gyerekével nincs kapcsolata? :) Imádom az ilyen naiv butus nőket.
2011. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A fiával azért nem találkozik annyit,mert a volt neje nem engedi.
2011. nov. 11. 14:50
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Ó, hát persze. Mert a volt nejek ezt megtehetik, ugye? Hát elárulom, nem tehetik meg. Persze vannak szemét exnejek, de kétféle apuka van: aki hagyja ezt, és aki nem. Neked az előbbi jutott, és ez beszédes. A láthatást -hacsak nem a bíróság döntött másképpen- kötelező biztosítani az apukának. Az persze más kérdés, ha annyira már nem érdekli, hogy tegyen is érte...de akkor ez ne az anya sara legyen.
2011. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Milyen bababoltok nincsenek Mo-on? Mindent meg lehet találni, aminek egy babának kell. Pár hónap és év és dobhatsz ki mindent. Minek utazgatnál így külföldre?

Valószínűleg apuka mégsem várja annyira a babát. Totál úgy tűnik, h neki mindegy. Ugyanolyan apja lesz, mint az elsőnek, csak fizetni fog.

2011. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
en 30hetes terhes vagyok,az en parom sem repdes a kisbabankert,nem nagyon simogatja a pocimat,meg ijenek.A ferfiak kicsit masabbak,majd amikor kezzel foghato lesz a kisbaba,akkor majd meg valtoznak,azert mert nem megy veled vasarolni baba cuccokat,attol meg varhatja a kisbaba erkezeset.Majd ha meg szuletik,akkor mas lesz minden,meg latod.Most meg amugy is kicsit erzekenyebbek vagyunk mi nok,a terhesseg soran,a hormon haztartas felborul ijenkor.En is igy vagyok vele,unatkozom egesz nap,nem dolgozom mostmar.Tobb torodest szeretnek a paromtol,de mivel este 6oraig dolgozik,mar nincs sok energiaja ram,ez van,nincs mit csinalnom,muszaly el fogadnom a helyzetet.bocs a hibakert,nem irok valami helyesen.
2011. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Neki kellene elmondanod, hogy mi az ami zavar. Lehet, hogy nem is tudja, hogy ez rosszul esik.

Amúgy vannak férfiak, akiket ezek a dolgok (jó, a név nem ilyen) nem hoznak lázba, de attól még szeretik a babát.


Azért az nem szép, hogy elengedne egyedül külföldre. (Egyébként ha elutazol, vidd a kiskönyvedet.)

2011. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy az én férjem várja a babát, de még nem tudja elképzelni, neki még nem valós, hogy ott van a pocakomban, azt mondta, majd amikor rugdosni kezd, jobban át tudja majd érezni.
2011. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha az első gyerekkel nem törődik, a másodikkal fog? Tényleg ennyire buta vagy?

Olyan meg nincs, hogy anyuka nem engedi! Egy IGAZI szülő MINDENT megtesz, hogy lássa rendszeresen a gyerekét, ha már nem élnek együtt! Ez az igazság!

Repülőzni babacuccokért?

Hú vazze, de jól megy! Miért? Mi van külföldön, ami itt nincs a babának?

Bocs, felbasztad az agyam.

2011. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kezdenének külföldön egy idegen nyelvű kiskönyvvel?
2011. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De vannak Mo.-n is bababoltok,de nem láttam annyira jó és szép dolgokat ,mint amiket online.
2011. nov. 11. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!