Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy a páromat nem is érdekli a közös gyerekünk?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok és úgy érzem,hogy a páromat nem is érdekli a közös babánk.

Már van egy fia(11 éves),de vele nem tartja annyira a kapcsolatot.

Nem volt tervezett baba,de örültünk neki.


Pl. én már elkezdtem keresgélni a neveket és amikor mondom neki,hogy Ő is segíthetne,akkor csak annyit mondd,hogy én jobban értek az ilyenekhez,döntsek én.

Elég sok mindent külföldről szerzünk be a picinek(mert nincsenek olyan bababoltok Magyarországon) és mondtam neki,hogy talán nem online kéne megrendelni a dolgokat,hanem el kéne menni menni inkább személyesen és úgy talán jobb lenne,meg azért nem kis összeget költünk rá szerintem(Ő állítja,hogy neki ez semmiség,de nekem még ennyi idő után is fura,hogy mindent meg akar venni,ami csak tetszik,de végül is tényleg sokat keres...).

Erre azt mondta,hogy akkor menjek én egyedül,mert neki most rengeteg tárgyalása van és nincs erre ideje.

Én egyedül viszont nem szeretnék menni,mert elég hosszú a repülőút és én félek egyedül utazni(főleg terhesen) és nem csak én szeretnék a közös kisbabánknak bevásárolni.


Nem értem,hogy miért ilyen.

Engem szeret,azt tudom és látom is rajta,de akkor a kisbabánkat nem szereti?

Amikor megtudta,hogy gyerekünk lesz,akkor azt mondta,hogy Ő is úgy örül,ahogyan én...

De nem értem,hogy akkor miért ilyen.


2011. nov. 11. 14:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként honnan rendeltek, hogy olyan hosszú a repülőút?
2011. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, nekem az írásaidat olvasva az a sejtésem, h ez a baba csak a párodnak nem volt tervezett, de neked nagyon is. Minden esetre egy dogot tehetsz v megszoksz, v megszöksz. V megszokod, h ő nem egy apatípus és nem siránkozol többé, v elhagyod.
2011. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%

Mit tegyél... ne haragudj, de szerintem készülj fel a legrosszabbra. Mindenképp beszélj a pároddal, mondd el neki a kételyeid, és mondd meg, hogy nem vasárnapi apukára van szüksége a gyereknek, hanem olyanra, aki valóban mellette van. Te is tudod, hogy ha akarja, akkor átrakhatja a tárgyalásait. Oké, lesz pár húzós napja, amikor be kell pótolni az utazás miatt elcsúsztatott tárgyalásokat, de na és? Lesz még ennél húzósabb is.

A kinézett holmikat meg be ne linkeld, mert itt azonnal neked fognak esni, mert mindenki jobban tudja nálad (ahogy a példa mutatja, még így látatlanban is), hogy mi kell neked és mi mennyit ér meg.

Mindenképp beszélj a pároddal. Én arra is rákérdeznék, nincs-e kedve házasodni, ha már baba, hogy normális család legyetek. Az erre adott válasza is egy jel lehet, hogy mennyire elköteleződött mellettetek.

2011. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
62%
És téged egy cseppet sem zavar hogy a másik gyerekét leszarja?
2011. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
Írja már meg valaki, aki lepontozott, hogy mitől rosszabb a válaszom azokétól, akik nem is a kérdésre írtak? Jól sejtem, hogy az vágta ki a biztosítékot, hogy azt írtam, hogy ne linkelje be a kérdező a kiszemelt holmikat? Szomorú :(
2011. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!