Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat miért nem érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat miért nem érdekli más csak saját maga?

Figyelt kérdés
Építkeznénk nyaralni mennénk és semmi sem érdekli csak ő maga! Lehet azt gondoljátok nem nagy ügy, nem is de az az állandó leterelés, hogy neki mindegy, én döntsek az unalmas. Egy pár vagyok vele szeretném megbeszélni,most fogunk autót venni, neki márciusban nekem áprilisban, és az én autóm sem érdekli saját magának hónapokkal előtte kutatgatta de az enyém nem érdekli meg úgy semmi.
2013. márc. 2. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogynem nagy ügy, nekem olyan nem kéne, akit nem érdeklek, de speciel a Te autód miért is érdekelje? Az a Te dolgod. Hacsak nem beszéled meg vele, hogy ő ért hozzá jobban, úgyis kutakodott a magáé miatt, segítsen választani.

Ha nem autó, hanem közös dolog, azt kicsit megértem, nálunk is én döntök többször, de ez elkerülhetetlen, mert eleve én vagyok a kritikusabb s nekem fontosabb minden kis apróság. Azért igyekszem belevonni a dolgokba.

Alapvetően nyilván nem tudod megváltoztatni, legfeljebb ráébresztheted dolgokra. Ha nem törődik Veled, akkor beszélni kell vele, ha csak nem érdekli minden, az nem fog változni.

2013. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha hirtelen annyi zsém lenne, hogy építkezhetnék, két hónap alatt két autót vehetnék meg még nyaralni is futná, akkor engem sem érdekelnél. :-P


Gondolom amúgy eléggé leterheli az összeg előteremtése...főleg a mai világban.

2013. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Vettem magamnak egy helikoptert, ezt vele nem tudtam megbeszélni. Ő meg repülőt akar, hát ez meg engem nem érdkel. Olyat vesz, amilyet akar.
2013. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!