Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vigasztalhatom meg a...

Hogyan vigasztalhatom meg a nagymamámat? Napok óta sír, mert a húgom nagyon megbántotta.

Figyelt kérdés
Szombaton volt a nagyim születésnapja. Az egész család elment, hogy felköszöntse. Nagyim készített finom ebédet és sütött az isteni sütijeiből is. Mi pedig vittünk tortát. Igen ám, de a húgom kb. fél éve paleózik és teljesen elvakult lett. Már a húslevesnél rángatta a száját, mert házi csigatésztával ettük. Ő meg csak a levét szürcsölte. A deszertnél viszont már kiselőadást tartott, hogy kikéri magának, hogy őt itt mérgezni akarják és hogy mi milyen undorítóak vagyunk. Egyébként mi sem eszünk sok sütit, de nagyi istenien süt, annak ki tudna ellenállni. Hát az én lökött húgom. Nagyim nagyon a szívére vette. Ma is sírt, mikor felhívtam. Azt mondta, hogy ő csak jót akart. Nem érti, hogy a tesóm miért "gyilkosozta le". Amikor a húgomat felhívtam, hogy kérjen bocsánatot, még neki állt feljebb. Én csak szegény nagyimat sajnálom, annyira a szívére vette. Mit tehetnék? (Azon kívül, hogy a lökött testvéremet legszívesebben megverném!!!!)
2013. ápr. 2. 21:29
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Húgodnak három dolog kellett volna:


Egy tasli jobbról, egy tasli balról és egy fenékberúgás, ami kipenderíti az ajtón!

2013. ápr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!