Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vigasztalhatom meg a...

Hogyan vigasztalhatom meg a nagymamámat? Napok óta sír, mert a húgom nagyon megbántotta.

Figyelt kérdés
Szombaton volt a nagyim születésnapja. Az egész család elment, hogy felköszöntse. Nagyim készített finom ebédet és sütött az isteni sütijeiből is. Mi pedig vittünk tortát. Igen ám, de a húgom kb. fél éve paleózik és teljesen elvakult lett. Már a húslevesnél rángatta a száját, mert házi csigatésztával ettük. Ő meg csak a levét szürcsölte. A deszertnél viszont már kiselőadást tartott, hogy kikéri magának, hogy őt itt mérgezni akarják és hogy mi milyen undorítóak vagyunk. Egyébként mi sem eszünk sok sütit, de nagyi istenien süt, annak ki tudna ellenállni. Hát az én lökött húgom. Nagyim nagyon a szívére vette. Ma is sírt, mikor felhívtam. Azt mondta, hogy ő csak jót akart. Nem érti, hogy a tesóm miért "gyilkosozta le". Amikor a húgomat felhívtam, hogy kérjen bocsánatot, még neki állt feljebb. Én csak szegény nagyimat sajnálom, annyira a szívére vette. Mit tehetnék? (Azon kívül, hogy a lökött testvéremet legszívesebben megverném!!!!)
2013. ápr. 2. 21:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
A nagyinak tudnia kellene, hogy a kamaszok átmenetileg meghülyülnek. Nem egy matyóhímzés, amit a húgod csinált, de a mama is is kicsit túlspilázza.
2013. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudsz mit csinálni, de a hugod már megbocsáss de végtelenül ostoba..
2013. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem kamasz, 25 éves. És nagyi nem reagálta túl. Apu is már azon a ponton volt, hogy kihajítja, de nem akart botrányt az ünnepségen. Pedig jobban tette volna! És igen a tesóm szájából az hangzott el, hogy gyilkosság ilyen ételeket feltálalni. Ez normális?????
2013. ápr. 2. 21:36
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Én kiosztottam volna a húgomat úgy, hogy sírva kérne bocsánatot.
2013. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Csak annyit tudsz csinálni, hogy győzködöd mamád hogy a húgod nem normális. Ráadásul illetlenség így viselkedni. Majd idővel ő s belátja. Mennyi idős húgod?
2013. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Mondd meg a nagyidnak, hogy a húgod egy divatot követ és nem érdekli, hogy tönkre teszi az egészségét. Aki ilyen elvakult, azzal nem lehet tenni semmit.
2013. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélni. Teljesen meg van zakkanva! Szerinte csak az az igaz, amelyet valamilyen idióta honlapról olvasott. A 80 éves nagyim meg két napot töltött a konyhában, hogy a családot megvendégelhesse. Persze, hogy el van keseredve!
2013. ápr. 2. 21:38
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez nagyon bunkó volt a húgodtól! Lehet azért ezt finomabban is előadni, pl. elmagyarázhatta volna, hogy " ne haragudj nagyi, de most épp diétázok, nem ehetek". Vagy bármi....De azért legyilkosozni valakit, mert sütött sütit...pfff....tényleg elvakult, meg idióta is!
2013. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
én még a hiszti elején leb@sztam volna neki egyet, hogy ez ne történjen meg
2013. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
5-ösnek: Paleó étrendet követ. Bár én már mondtam neki, hogyha tényleg autentikus akar lenni, akkor irány mamutra vadászni. Ekkor azonban lenézően közli, hogy csak az olyan maradiak nem tudják jól értelmezni ezt a csoda étrendet, mint mi.
2013. ápr. 2. 21:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!