Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vigasztalhatom meg a...

Hogyan vigasztalhatom meg a nagymamámat? Napok óta sír, mert a húgom nagyon megbántotta.

Figyelt kérdés
Szombaton volt a nagyim születésnapja. Az egész család elment, hogy felköszöntse. Nagyim készített finom ebédet és sütött az isteni sütijeiből is. Mi pedig vittünk tortát. Igen ám, de a húgom kb. fél éve paleózik és teljesen elvakult lett. Már a húslevesnél rángatta a száját, mert házi csigatésztával ettük. Ő meg csak a levét szürcsölte. A deszertnél viszont már kiselőadást tartott, hogy kikéri magának, hogy őt itt mérgezni akarják és hogy mi milyen undorítóak vagyunk. Egyébként mi sem eszünk sok sütit, de nagyi istenien süt, annak ki tudna ellenállni. Hát az én lökött húgom. Nagyim nagyon a szívére vette. Ma is sírt, mikor felhívtam. Azt mondta, hogy ő csak jót akart. Nem érti, hogy a tesóm miért "gyilkosozta le". Amikor a húgomat felhívtam, hogy kérjen bocsánatot, még neki állt feljebb. Én csak szegény nagyimat sajnálom, annyira a szívére vette. Mit tehetnék? (Azon kívül, hogy a lökött testvéremet legszívesebben megverném!!!!)
2013. ápr. 2. 21:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%
Legyen inkább fényevő aki ilyen gyökér!
2013. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként meg örök életére paleózni akar? Mert azt nem lehet a végtelenségig...(szerintem). Szegény nagyid, tök sajnálom, erélyesebben rá kellett volna szólni amikor elkezdte a hisztit és én az ajándékát se adtam volna oda!!!
2013. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

"őt itt mérgezni akarják és hogy mi milyen undorítóak vagyunk."


Egyszerű! Nem kell neki főzni főzzön magának!Véletlenül se főzzetek külön neki mert ő ezt eljátszotta!

2013. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%

Szegény nagyid... :(

Mondd meg neki, hogy ne vegye a szívére, szegény kissé idióta, legközelebb dobjon oda neki egy adag nyers csirkemellet némi kis répával, ő majd attól boldog lesz, ti pedig örömmel megeszitek az neki szánt adag sütit is, mert az a legfinomabb a világon :)


Húgodtól meg azért megkérdezném, hogy teljesen biztos-e benne, hogy ti vagytok az undorítóak amiért normálisan étkeztek és nem pedig benne van-e netalántán egy icipici bibi, ha képes a 80 éves nagymamáját legyilkosozni, mikor 2 napig gürizett a tűzhely fölött, szeretetből, csakhogy nektek (őt is beleérve) örömet okozzon...

2013. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
98%

Én is paleózom, de húsvétkor nem sértettem meg senkit azzal, hogy nem ettem a sütijéből. Azt gondolom, ennyire kell tudni rugalmasnak lenni. (A sajátomból is ettem, mert hogy néz ki, ha másnak felkínálom, én magam pedig nem fogyasztok belőle egy szeletet sem..)

A húgod buta, neveletlen bunkó, már ne is haragudj. Ja és ételre nem pfúj-ogunk.

Ami még eszembe jutott, biztosan nem fogtak fegyvert a fejéhez, hogy most aztán neki ennie kell belőle, nem értem a hisztit, simán mondhatta volna, hogy majd később, aztán "elmarad" "véletlenül". De esküszöm, én sem haltam meg a húsvétkor elfogyasztott sütiktől.

2013. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
80%

#13: Hogyne lehetne. Nem 1-2 ember él számos évtizede sokkal szigorúbb étrenden (ami lehet a paleo részhalmaza, még ha "véletlenül" is, hisz az, hogy valaki elveket csomagolt össze és elnevezte érdekesen, eléggé irreleváns sok szempontból, van, aki étkezése alapján "paleós", de azt se tudja, hogy ez létezik), egészségesen és sportosan. Nincs ebben semmi különös, az embernek nincs szüksége minden ételcsoportra.


A leányzó egy súlyosan bigott fajta, sok táplálkozási irányzat és vallás rendelkezik számos ilyen példánnyal, jellemzőjük az intolerancia és a gyűlölködés, valamint a kiválasztottság érzése. Csúnya dolog, ami történt, valakinek el kellene beszélgetni a fejével, talán még nem késő, csak épp szellemileg-érzelmileg kihívásokkal küzd jelen életperiódusában. Legyünk optimisták, de reálisak is, sok ifjonc hajlamos olykor nagyon hülye lenni.

2013. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sem tudok mit kezdeni a tesóm viselkedésével. Most ott tartunk, hogy a fiam két hét múlva esedékes szülinapjára elfelejtjük meghívni. Vagy más időpontot mondunk neki, mint a család többi tagjának. Lehet, hogy bunkóság, de a picurkánk harmadik születésnapját nem hagyjuk elrontani.
2013. ápr. 2. 23:11
 18/31 anonim ***** válasza:
64%

a fater volt a pipogya ő hibázott.

férfiként nem tartotta a rendet,és nem követelt tiszteletet az anyjának,az idősebbnek.

a paleo egy jó dolog,de a húgi viselkedése meg elkényeztetett,neveletlen,hálátlan,antiszociális,okoskodó.


amúgy velem történ egy hasonló eset tegnap.

az anyósomhoz havonta jár a háziorvos injekcióra,mert "becsípődik" a háta.

gondoltam elmondom neki ennek miértjeit,kialakulását és összerakok neki egy 5-10 perces mozgássort,hogy megerősítse a területet.

röviden felvázoltam neki,hogy hogyan gyógyulhatna meg és hogyan mozogjon,ha emel.

erre ezt mondta-persze,majd fogok itt tornázni.akkor inkább az injekció.

a szavam is elállt ekkora önkártékony,önmagát,a saját testét,az egészségét nem tisztelő hozzáállástól.

amúgy egy 40es nő,uh nem is öreg.

aztán hagytam a dolgot és beszélgettünk az éjjel nappal budapestről:D.

2013. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
3%

Én sem szeretem más kajáját enni, mert nemrég dobtam le kínkeservesen több, mint 30 kilót, és még mindig fogyhatnék. Ráadásul az öregek nagyon egészségtelenül főznek.


A tesód tényleg totál idióta módon viselkedett. De szerintem ha nem szólt volna semmit, akkor is ráerőltettétek volna, hogy egyen azt, amit nem szeretne.

2013. ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
7%
Durván közölte húgod a mondanivalóját, de lénygében igaza van.
2013. ápr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!